»»

שיקום מבנים מסוכנים

קיבלתם צו הריסה למבנה מסוכן? קודם כל חשוב שתדעו שלא כל צו כזה מחייב פינוי מיידי של הדיירים והרס הבניין.

במקרים מסוימים הצו הזה הוא רק אזהרה שדורשת לתקן במהרה את כל הליקויים בבניין. לעתים אלו "רק" ליקויים של תיקון טייח או אריחים מתנדנדים, מה שאפשר לעשות בקלות ובמהירות ולהוביל לביטוח הצו. כמובן שיש גם מקרים אחרים בהם הצו מתייחס לליקויים חמורים בהרבה שדורשים פינוי דיירים ותיקון מהיר ומאתגר של שלל הליקויים שהוצגו. כך או אחרת, אנחנו כאן בשבילכם. צוות ספידרמן בעל ניסיון רב בשיקום מבנים מסוכנים, כולל התייחסות לצווי הריסה ותיאומים מול הרשויות. אנחנו מבצעים עבודות בגובה ברמה הגבוהה ביותר תוך הקפדה על איכות, בטיחות, ומתן פתרונות יצירתיים לשלל בעיות.

ביטול צו הריסה למבנה מסוכן
קבלת צו הריסה למבנה מסוכן אינה דבר נעים אף פעם. היא מלווה בחששות ובעיקר משבשת את שגרת החיים. גם אם הצו אינו מחייב פינוי של דיירים, הוא מגביל מכירה והשכרה של דירות ודורש תיקון ליקויים מיידי. כדי לבטל צו הריסה יש לפעול במהירות המרבית לתיקון הליקויים שהוצגו בצו. כל זמן שתתעכבו יפגע עוד יותר בשגרת החיים שלכם, וכמובן שיסכן את דיירי הבניין ואת העוברים והשבים. קיבלתם צו הריסה? פעלו במהירות כדי לבטל אותו. נשמח לעזור.

סוגי ליקויים שהופכים מבנה למסוכן
העיריות והרשויות המקומיות לא לוקחות סיכונים בכל מה שקשור למעטפת בניינים ורואות בחומרה רבה ליקויים בהם. בין סוגי הליקויים שהופכים מבנה למסוכן ניתן למנות: אריחים רופפים או מתנדנדים, טייח מתקלף, כשלים במעטפת הבטון או באיטום הבניין, וכמובן גם ליקויים חמורים יותר שמהווים סכנה ברורה ומיידית. על פי החוק מעטפת בניין היא חלק מהאחריות של הדיירים ובעלי הדירות וצריכה להיות מטופלת על ידם ולא ע"י העירייה.

חברה מומלצת לשיקום מבנים מסוכנים
ניתן למצוא לא מעט חברות שיקום מבנים מסוכנים ובביטול צווי הריסה. אז איך בוחרים ומוודאים שזו חברה מומלצת? קודם מתייחסים לניסיון. חברה מומלצת היא חברה שיש לה ניסיון בשיקום מבנים וזו לא פעם ראשונה שהיא מתעסקת בנושא. בנוסף לכך,  מוודאים שהיא מתמחה בביצוע עבודות גובה מכל הסוגים ומשתמשים בכל האמצעים הקיימים: מנופים, במות הרמה, וכמובן עבודות סנפלינג במידת הצורך. כמו כן חשוב לבחור חברה לעבודות בגובה שמכירה את הטיפול מול הרשויות ותדע לשקם את המבנה באופן שיוביל לביטול צו ההריסה.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות