»

עבודות בגובה בכל הארץ

בצפון, בדרום, בירושלים והסביבה או באיזור המרכז - בכל מקום שיש גובה יש אותנו!

חברת ספידרמן מתמחה בביצוע מגוון סוגי עבודות בגובה ואנחנו נגיע לכל מקום שתגידו. ניקח איתנו את האמצעים המתקדמים והחדישים שלנו שמאפשרים לנו להגיע כמעט עד לשמיים, ונבצע כל משימה שתגידו במהירות וביעילות. בין לקוחותינו תמצאו מגוון חברות גדולות, עסקים קטנים או בינוניים ולקוחות פרטיים שכבר הבינו שעבודות בגובה משאירים למקצוענים בלבד.

עבודות סנפלינג בכל רחבי הארץ
משימות בגובה שמצריכות סנפלינג הן בין המשימות האהובות על צוות הספידרמנים שלנו. אנחנו אוהבים את האדרנלין, את האקשן ואת העובדה שאפשר כך לבצע עבודה מדויקת ואיכותית הרבה יותר. אנחנו מבצעים מגוון רחב של סוגי עבודות בגובה עם סנפלינג בינהן: שיפוצים, איטום קירות חיצוניים, ניקוי פירים וארובות, תיקון אריחים מבניינים גבוהים במיוחד ועוד.

שיפוצים בגובה מצפון ועד דרום
לא כל חברת שיפוצים עושה גם שיפוצים בגובה! כדי לבצע שיפוצים במבנים בגובה לא קונבנציונאלי צריך חברה לעבודות בגובה שזו המומחיות שלה. בעשור האחרון אנו עדים ליותר ויותר בניינים גבוהים מאוד שנמצאים גם מחוץ לתל אביב (מה שלא היה קיים בעבר). אם אתם זקוקים לצביעת מרפסות, איטום קירות חיצוניים, תיקון אריחי שיש או פסיפס, או כל שיפוץ אחר, ספידרמן זו הכתובת! אנחנו מגיעים לערים ויישובים בכל הארץ, מצפון ועד דרום.

התקנת שילוט בגובה בכל הארץ
את שלטי החוצות הגבוהים באיילון כולנו מכירים, אבל יש עוד המון מקומות גבוהים בארץ שאפשר (ורצוי!) לתלות בהם שלטים. אלו יכולים להיות בניינים גבוהים בצפון, מבני ציבור בדרום, בנייני מגורים גבוהים בירושלים או כל מקום אחר שבולט וחשוף לעיני אנשים רבים. אתם תדאגו לשלט ואנחנו נדאג שאף אחד לא יפספס אותו! התקנת שלטים זו המומחיות שלנו ואנחנו מתאימים לכל משימה את אמצעי העבודה בגובה המתאים לה ביותר : מנופים , במות הרמה, מנופי סל או אולי בכלל סנפלינג.


חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות