»

דרושים לעבודה בגובה

אם אתם אוהבים אתגרים, סולדים מעבודה מונוטונית ומשעממת בין ארבעה קירות, חייבים אקשן ורוצים שיום העבודה שלכם יכלול נוף של שמיים כחולים, ציפורים ופרפרים כנראה שאתם בנויים לעבודה בגובה!

האמת היא שזו לא עבודה שמתאימה לכולם ואם למשל יש לכם פחד גבהים, כנראה שתצטרכו למצוא תחום אחר להשתלב בו. עבודה בגובה דורשת אומץ (או לפחות שלא יהיה פחד גבהים), היא דורשת יסודיות, דיוק, אחריות ומסירות. בתמורה להשקעה שלכם תקבלו סביבת עבודה הכי לא מיוחדת ולא שגרתית שיש ואת הנוף הכי יפה בעולם. מתאים לכם?
דרושים לעבודה בגובה ללא ניסיון
ישנן חברות לעבודה בגובה שמגייסות אך ורק עובדים עם ניסיון קודם, ויש כאלו שמוטיבציה ונכונות לעבודה קשה מספיקות להן. מה שכן, כדי לעבוד בגובה חייבים לעבור הסמכה לעבודה בגובה וכל חברה (שפועלת באופן חוקי) תדאג שהעובדים שלה יעברו את ההסמכה הזו. במהלך קורס עבודה בגובה יסבירו לכם את נהלי הבטיחות ההכרחיים, טכניקות חשובות לעבודה בגובה, הוראות ותקנים. את מה שהעבודה מצריכה בפועל ילמדו אתכם לאחר הקורס ויעשו לכם חפיפה שתאפשר לכם לבצע עבודות גובה מדויקות, בטיחותיות ואיכותיות.

דרושים עובדים בגובה על סנפלינג
יש עבודה בגובה על מנופים, סולמות, במות הרמה וכמובן גם על סנפלינג! בתור חובבי סנפלינג מושבעים אנחנו מאמינים שזו העבודה המאתגרת והמעניינת ביותר. כבר כשמתחברים לרצועות הסנפלינג, מתחיל האדרנלין לזרום בגוף והחוויה מרגשת ומסעירה עד שתוכלו לשכוח לרגע שאתם בכלל עובדים (ועוד מקבלים על זה כסף!). אנחנו בחברת ספידרמן מבצעים מגוון רחב של עבודות סנפלינג וכל העובדים שלנו מקבלים הכשרה מקיפה והזדמנות לקחת חלק בפרויקטים מגוונים ולא שגרתיים.

מה עושים בעבודה בגובה? הנה כמה אפשרויות שמחכות לכם
אז מה זה בעצם אומר לעבוד בגובה? ובכן, האפשרויות הן רבות וכיוון שכיום יש כל-כך הרבה בניינים ומבנים שנמצאים בגובה רב יש המון משימות של עבודה בגובה. זה יכול להיות איטום קירות חיצוניים בבניינים רבי קומות, התקנת שילוט במקומות גבוהים, ניקוי פירים וארובות, שיפוצים בגובה ועוד. העובדים אצלנו בספידרמן, נהנים מעבודה מגוונת ודינאמית שבה כל יום נראה אחרת. אנחנו מבצעים מגוון גדול של עבודות גובה בכל הארץ והעובדים שלנו נהנים מסביבת עבודה צעירה ודינאמית במיוחד.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות