»»

עבודות איטום בגובה בבנייני מגורים

צוות הספידרמנים נותן מענה מהיר, איכותי ומקצועי כדי שתוכלו לשבת ממש בקרוב בדירה שלכם עם קירות יבשים וללא נזילות.

אתם יושבים בדירה שלכם, בכיף שלכם, בשעות הפנאי שלכם ולפתע נוזלים מים מהקירות. אנחנו וודאי לא צריכים לתאר לכם את גודל הנזק ואת הפגיעה הגדולה באיכות החיים שלכם. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לפתור ליקויים באיטום הבניין באופן המהיר והמקצועי ביותר. פעמים רבות הליקויים יהיו כתוצאה מסדקים או פגמים בקירות החיצוניים של הבניין, במקומות גבוהים שהגישה אליהם בעייתית במיוחד. במקרים אלו ידרש איטום באמצעות סנפלינג, מה שיאפשר גישה לנקודות מאתגרות שאין דרך אחרת להגיע אליהם. חברת ספידרמן מתמחה בעבודות בגבהים לא קונבנציונאלים עם כל ההסמכה הנדרשת לביצוע עבודות בגובה, עם ליווי מהנדס ואנשי הצוות המקצועיים ביותר.

תיקון אריחי בניינים בסנפלינג
פעמים רבות אנו עדים לבניינים שהאריחים שלהם נסדקים או נשברים. מעבר לסכנה שזה מהווה לשלומם של הדיירים ועוברי האורח, זה עלול להוביל לנזילות מים מהקירות החיצוניים של הבניין אל הקירות הפנימיים ואת דירות המגורים או המשרדים. במידה ומדובר בבניינים גבוהים עבודה בסנפלינג היא הדרך היעילה והמהירה לתיקון האריחים הפגומים. אריחי בניינים נועדו גם לשמירה על אסתטיקה של הבניין אך גם ליצירת בידוד ראוי מפני גשם בימי החורף ושמש בימי הקיץ.

איטום בנייני מגורים רבי קומות
בנייה לגובה נפוצה במחוזתינו כבר שנים רבות. בעידן בו האוכלוסיה הולכת וגדלה אך השטחים לא, זה הפתרון האולטימטיבי לבנייה של יחידות מגורים רבות ככל הניתן. אז למרות היתרונות הרבים של בנייה לגובה, היא מלווה גם בלא מעט אתגרים בניהם ניתן למנות את איטום הבניין. בעוד המשימה של איטום מבנים נמוכים היא פשוטה יותר ולמעשה כל איש מקצוע יכול לבצע אותה, בבניינים גבוהים היא מעט שונה. במקרה האחרון יש צורך בשירותי חברה מקצועית ואמינה המבצעת עבודות בגובה, כזו שמספקת שירותי סנפלינג במידת הצורך ומהנדס מקצועי שילווה את העבודות. רק כך ניתן להגיע לנקודות הגבוהות ביותר וליצור איטום איכותי שישמש את דיירי הבניין לשנים רבות וארוכות.

צביעת בניינים בגובה
מעטפת הבניין משמשת, כאמור, לשתי מטרות עיקריות: הראשונה ליצירת מראה מטופח ויפה לבניין - דבר שיש לו חשיבות כספית גדולה. השנייה נוגעת לבטיחות הבניין ולשמירה על איכות חיי הדיירים בו. צביעת בניינים זהו נושא בעל חשיבות רבה בשמירה על איכות חיים שכן ליקויים בצבע עלולים להוביל לנזילות ולכשלים נרחבים באיטום ובבידוד. צבע או טיח שמתקלף גורר בעקבותיו פגיעה במעטפת הבניין ואפשרות לחדירת מים אל הקירות הפנימיים. התיקון במקרה זה הוא פשוט ובאמצעות עבודה מקצועית ניתן לתת לו מענה מהיר ויעיל במיוחד. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר כדי שנבחן את המצב ונציע את דרך הפעולה האפקטיבית ביותר תוך הקפדה על מהירות, בטיחות, עבודה איכותית, ואמינות לכל אורך הדרך.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות