»»

ביצוע שיפוצים בגובה

נשמח לעמוד לשירותכם ולטפס הכי גבוה שאפשר כדי לשפץ את כל מה שדורש שיפוץ

לא כל עובד יכול לבצע שיפוצים בגובה. לא כל אחד מוסמך לכך ומחזיק ברישיון הדרוש לכך, ולא לכל אחד יש את הניסיון והידע הדרושים כדי לבצע עבודות בטוחות ואיכותיות. לנו יש! חברת ספידרמן מבצעת עבודות בגובה ברמה הגבוהה ביותר. שנים של ניסיון בתחום מאפשרות לנו לבצע את כל סוגי עבודות הגובה תוך הקפדה יתרה על בטיחות העובדים והעוברים והשבים, מהירות ודיוק.

איזה סוגי עבודות בגובה אנחנו עושים?
צוות הספידרנים המנוסה שלנו יודעים לעבוד בגובה ויותר משהם יודעים את זה, הם פשוט אוהבים את זה. הריגוש שבטיפוס לגובה מעורר בנו אדרנלין ומסייע לנו לבצע את העבודות על הצד הטוב ביותר. בין סוגי העבודות שאנחנו עושים ניתן למנות: שיפוצים, צביעת מרפסות, תיקון מעטפת בניין, השלמת אריחים, איטום קירות חיצוניים וכמובן גם עבודות שאינן בתחום השיפוצים כמו התקנת שילוט והחלפת גופי תאורה למשל. אנחנו משתמשים באמצעים החדישים והמתקדמים ביותר כמו סנפלינג בטיחותי, במות הרמה ועוד.

מה חשוב לבדוק כשבוחרים חברה לביצוע שיפוצים בגובה?
שוק העבודה בשמיים הוא גדול במיוחד וניתן למצוא בו המון חברות לעבודה בגובה בכל אזורי הארץ, מצפון ועד דרום. למרות שכולן יציגו לכם את הרישיון הדרוש לא כולן יוכלו לספק לכם את השירות הטוב ביותר. אז איך בוחרים חברה לשיפוץ בגובה? קודם כל בקשו רישיון לעבודה בגובה. לאחר מכן בקשו לשמוע על הניסיון שלהם ואת סוגי העבודות שביצעה החברה בעבר. חשוב לבחור את אנשי המקצוע בהתאם לסוג השיפוץ שעליכם לבצע. אם דרוש לכם איטום קירות חיצוניים חפשו חברה שמתמחה בכך. אם השיפוץ יכלול צביעת מרפסות, השלמת אריחי בטון שנפלו או תיקונים קוסמטיים אחרים, דאגו שלחברה שאתם בוחרים יש ניסיון בעבודות שיפוץ מסוג זה. בנוסך לדברים האלו יש לבחון באלו אמצעים משתמשים העובדים. סנפלינג, למשל, מאפשר להגיע לנקודות גבוהות במיוחד שקשה להגיע אליהן באמצעים אחרים. לעתים במות הרמה יעשו את העבודה הטובה ביותר ולכן חשוב שלחברה יהיו מגוון אפשרויות רחב.

שיפוצים בגובה - למה ומתי צריך את זה?
פעמים רבות השיפוץ שיידרש הוא קטן ומינורי ורבים יעדיפו לדחות אותו או אפילו לוותר עליו. הם יגידו לעצמם שעם ליקויים קוסמטיים אפשר להסתדר, שידחו את זה לזמן מתאים יותר (אחרי החורף, כשיתפנה תקציב...), או כל סיבה אחרת. כדאי לדעת שכל דחייה כזו עלולה לעלות לכם מחיר כבד ולכן כדאי לבצע את השיפוץ כמה שיותר מהר. ליקויים קוסמטיים פוגעים באפשרות של מכירה או השכרת דירות בבניין ולכן יש לה משמעות כספית. מה גם שליקויים קוסמטיים יכולים בקלות להתפתח לליקויי בטיחות ואת זה אתם בטח תרצו למנוע. נשמח להגיע אליכם לבחון את המצב, את השיפוץ הדרוש ולתת הצעת מחיר הוגנת.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות