»»

עבודות בסנפלינג

להיות תלוי בין הארץ לשמיים זו לא משימה פשוטה ובטח שלא כל אחד יכול לעשות אותה. אנחנו כן!

אנחנו אוהבים את הגובה, לא מפחדים ממנו ומבינים שהוא המפתח שלנו לביצוע מגוון רחב של משימות. סנפלינג הוא הדרך הטובה ביותר להגיע לנקודות שלא ניתן להגיע אליהן באף דרך אחרת. אלו יכולות להיות פינות גבוהות ונסתרות בבניינים, שלטים שצריך להחליף או לתקן ושאר מקומות גבוהים. שימו לב שלא כל אחד רשאי לבצע עבודות בסנפלינג ודרוש שם כך רישיון מיוחד, ניסיון וכמובן שגם את כל אמצעי הבטיחות הדרושים. עבודות בסנפלינג הן המומחיות שלנו בספידרמן וצוות העובדים שלנו בעל ניסיון עשיר בביצוע מגוון רחב של משימות בגבהים לא קונבנציונליים.

איזה עבודות מבצעים באמצעות סנפלינג?
אלו יכולות להיות עבודות שיקום בניין כמו איטום קירות, תיקון טייח וצביעת קירות חיצוניים. אלו יכולות להיות עבודות של התקנת שלטי ענק בגובה, החלפת שלטי פרסומת, התקנת גופי תאורה במקומות גבוהים במיוחד, צביעת מרפסות, התקנת הצללה או כל פעולה אחרת שצריכה להתבצע בגובה ומצריכה דיוק מקסימלי.

מה חשוב לבדוק כשבוחרים חברה לביצוע עבודות בסנפלינג?
כמו שאמרנו בהתחלה, לא כל אחד יכול לעבוד בסנפלינג. גם אם הוא מחשיב את עצמו לאמיץ במיוחד או לבעל ידע רב, זה לא יספיק. עבודות בסנפלינג עלולות להיות מסוכנות אם לא מקפידים על כל אמצעי הבטיחות ולכן נדרש רישיון כדי לעשות אותן. הקפידו לבחור חברה לעבודות בגובה, כזו שמחזיקה בכל הרישיונות הדרושים. זה לא המקום לחסוך ולהתפשר על אנשי מקצוע חסרי ניסיון והסמכה. בקשו לראות את הרישיון ובקשו לראות עבודות שהתבצעו על-ידי החברה בעבר. כך תוכלו להיות רגועים שאתם בידיים טובות ובטוחות.

שיקום חזיתות בניינים באמצעות סנפלינג - הדרך הטובה ביותר להגיע לכל מקום
למרות שיש היום אמצעים טכנולוגיים מתקדמים כמו במות הרמה, מנופים ושלל פתרונות אחרים, סנפלינג עדיין נחשבת לדרך היעילה ביותר לביצוע עבודות שיקום חזיתות בניינים. הסיבה היא שניתן כך להגיע לכל הנקודות, גם לאלו החבויות והנסתרות ביותר. כשמדובר בשיקום בניינים יש צורך באיטום הקירות החיצוניים, בתיקון אריחים שנפלו, בצביעה או בכל פעולה אחרת שמצריכה הגעה גם לנקודות הנסתרות ביותר. הפתרונות הטכנולוגיים, מתקדמים ככל שיהיו, לא תמיד מאפשרים להגיע לכל מקום ואילו הסנפלינג מעולם לא מאכזב.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות