»»

שיקום מבנים

אנחנו מצליחים להגיע לכל החלקים בחזית הבניין ודואגים לתיקון מהיר ואמין של כל הליקויים במבנה.

לא משנה איפה הבניין שלכם ממוקם הוא חשוף לפגעי מזג האוויר. גם אם אתם מתגוררים בנגב הצחיח וגם אם אתם מתגוררים בצפון הגשום, זה ישפיע על הבניין שלכם. פגעי הזמן, הלחות, המים והשמש נותנים את אותותיהם על הבניינים ולא פעם גורמים לפגיעות קשות וחמורות. זה יכול לפגוע בטיח הבניין, בצבע, לגרום לליקויים בבטון, לכשלים באיטום ולפגיעות נוספות שיגררו הרס לבניין. שיקום מבנים נועד לפתור תקלות מסוג זה ולהשיב את חזית הבניין למצב שלם, תקין ובטוח. אנחנו בחברת ספידרמן מבצעים שיקום מבנים באמצעות סנפלינג ובפתרונות חדישים אחרים שמונעים את הצורך בפיגומים ובאמצעים מסורבלים אחרים.

שיפוץ חזיתות בניינים גבוהים
בניין דורש תחזוקה שוטפת ולעתים גם זו לא תספיק כדי למנוע נזקים במעטפת הבניין. כמו שאמרנו, מזג האוויר והזמן עושים את שלהם ולא תמיד ניתן לעצור את הנזקים שהם גורמים. כמובן שההמלצה היא לשפץ ולתקן ליקויים סמוך ככל הניתן לזמן שהם מתרחשים, אבל אנחנו מבינים שזה לא תמיד ככה. פעמים רבות הבניין מגיע למצב מסוכן ובעייתי ולפעמים אף ניתן צו מבנה מסוכן לבניין בשל הסכנות שהוא מהווה לדיירי הבניין ולכל מי שעובר בסביבה. חברת ספידרמן מבצעת שיפוץ חזיתות בניינים בגבהים שונים, כולל גבהים לא קונבצניונאלים, תוך שימוש באמצעים חדישים ובפתרונות מתקדמים ויעילים במיוחד. נשמח לעמוד לצידכם ולשקם עבורכם את חזית הבניין עד לביטול צו מבנה מסוכן ולהבאת הבניין למצב תקיןץ העבודות מתבצעות בליווי מהנדס תוך הקפדה יתרה על עמידה בלוחות זמנים ובטיחות.

שיקום מבנים שקיבלו צו מבנה מסוכן
כאשר מחליטות הרשויות לתת לבניין מסוים צו מבנה מסוכן עומד לרשות בעלי הבניין פרק זמן שבו עליהם לתקן את כל הליקויים שהוצגו. במקרה שכזה יש לפעול במהרה לתיקון כל הליקויים ולקבלת ביטול צו מבנה מסוכן. מומלץ לעשות זאת עם חברה מקצועית בעלת ניסיון שתסייע לכם להשיב את הבניין למצב תקין ובטוח בתוך זמן קצר. שיקום מבנים הוא שם כולל למגוון רחב של עבודות: החל מצביעת הבניין, דרך שיפוץ הטיח והבטון ועד לאיטום הקירות החיצוניים.

שיקום מבנים בסנפלינג
פעם בשביל לבצע עבודות בגובה, פשוטות או מורכבות, היה צורך בבניית פיגומים סביב הבניין. הפיגומים אמנם נותנים פיתרון טוב אך נחשבים למסורבלים ולא מספיק איכותיים. בנוסף לכך הם מהווים סכנה גם לעובדים גם לדיירי הבניין ולכל מי שעובר בסביבתו. כיום מקובל לבצע עבודות שיקום מבנים באמצעות סנפלינג שהוא פתרון מתקדם ויעיל בהרבה. עבודות בסנפלינג מאפשרות לעובדים להגיע לכל נקודה בבניין, גם אם היא גבוהה, פינתית או נסתרת. כמובן שיש לבצע עבודות מסוג זה רק עם חברה לעבודות בגובה שיש לה את כל הרישיונות לעסוק בכך. סנפלינג הוא הדרך הטובה והמהירה ביותר לשקם מבנים ולהשיג את התוצאות הטובות והאיכותיות ביותר.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות