»»

ביטול צו מבנה מסוכן

קיבלתם צו מבנה מסוכן? אין ספק שזה לא מהדברים שנעים לקבל, וזה בהחלט צו שיש לקחת בכל הרצינות הדרושה.

אם העירייה החליטה שהבניין שלכם מהווה סכנה למי שמתגורר בו או למי שחולף בסביבתו, עליכם לתקן את הליקויים בהקדם. אתם, בתור בעלי הכנס או בתור מי שמתגורר בו, וודאי לא רוצים להיות אחראים לפגיעה בשלומם של אנשים ובמקרה שכזה יש לפעול במהרה. ישנן סיבות שונות לקבלת צו מבנה מסוכן: זה יכול להיות טייח שמתקלף, בטון שנסדק, ברזל חשוף, מרפסות לא יציבות ושלל ליקויים אחרים. התעלמות מהצו הזה עלולה לגרור קנסות כבדים (במקרה הטוב יותר), ופגיעה משמעותית בחיי אדם (במקרה הרע). אל תתעלמו ואל תחכו עוד רגע אחד! אנחנו בספידרמן עוסקים בהסרת צו מבנה מסוכן תוך ליווי צמוד לכל אורך דרך. זוהי חברה וותיקה ומנוסה בעלת ניסיון עשיר ורזומה של ביטול צווים רבים באזורים שונים בארץ.

איך מבטלים צו מבנה מסוכן?
התשובה לשאלה הזו היא פשוטה במיוחד: כדי להסיר את הצו שניתן צריך לתקן את הליקויים שהוצגו. אז למרות שהתשובה לכאורה פשוטה, הדרך לביטול הצו יכולה להיות מורכבת ומסובכת וכרוכה בבירוקרטיות רבות. אנחנו כאן כדי להפוך את הדרך לקצרה ויעילה במיוחד. נלווה אתכם לאורכה, החל משלב תיקון הליקויים, דרך בחינה של מהנדס מקצועי ועד שהצו יבוטל ותוכלו לשוב לשגרת החיים הרגועה והבטוחה שלכם. ככל שתשהו עם הטיפול בבניין, אתם עלולים להיות נתונים לקנסות כבדים ולהליך משפטי שתוצאותיו יכולות להיות חמורות.

תיקון ליקויים לביטול צו מבנה מסוכן
כשמקבלים צו מבנה מסוכן מקבלים איתו את רשימת הליקויים שיש לתקן במהרה. רק לאחר תיקון הליקויים ניתן יהיה להגיש בקשה להסרת הצו ובמידה והתיקונים בוצעו כראוי, יינתן הביטול המיוחל. חשוב לבחור בחברה בעלת ניסיון בתיקון ליקויים בבניינים שקיבלו צו מבנה מסוכן. חברה אמינה תוכל לתקן במקצועיות ובמהירות את הליקויים שהוצגו, באופן שיוביל להסרת הצו. תיקון ליקויים וסכנות בבניינים הוא ללא ספק משימה שיש להשאיר למקצוענים בלבד. לחברה בעלת שמתמחה בתחום של עבודות בגובה ובשיפוץ סוגים שונים של תקלות וליקויים. רק כך תוכלו להיות בטוחים שהתהליך יהיה מהיר ויעיל ולא תצטרכו לחזור על התיקונים פעם אחר פעם.

הסרת צו מבנה מסוכן - כמה זה עולה?
שיפוץ וחיזוק בניינים שהוכרזו כמסוכנים כרוך בהוצאה כספית. בניגוד לבילוי בקולנוע או במסעדה, ההוצאה הזו היא בגדר חובה ולא תוכלו להימנע ממנה. אז כמה זה עולה? הכל תלוי בכמות הליקויים שנמצאו ובסוגם. שיפוץ בטון בחזית הבניין אינו עולה כמו חיזוק מרפסות, צביעה של טיח מתקלף היא יחסית פשוטה, בעוד החלפה או התקנה של שיש או פסיפס הן פעולות מורכבות יותר שעלולות לעלות יותר. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר לניהול תהליך ביטול צו מבנה מסוכן.

אנחנו מתחייבים ללוות אתכם לאורך הדרך ולתרום מהידע והניסיון שלנו לתהליך מהיר ויעיל.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות