»»

עבודה בגובה על גגות

הנה חלק מהפעולות שאנו מבצעים עבור לקוחותינו בשיגרה וכמובן שנשמח לעמוד גם לשירותכם.

לצערנו הרב בשנים האחרונות אנו שומעים על יותר ויותר נפגעי תאונות עבודה בגובה. הסיבה העיקרית לכך היא חוסר מקצועיות: אנשים שמטפסים לגבהים ללא הכשרה מתאימה. מעבר לסיכון הרב הכרוך בכך, ישנו גם האלמנט של עבודה לא מקצועית. כשמדובר על עבודות בגובה לא מספיק לעבוד בצורה בטיחותית ויש צורך גם בביצוע עבודה מקצועית ואיכותית. זה נכון לכל סוגי העבודות בגובה בכלל ועבודות על גגות גבוהים בפרט. כאן חברת "ספידרמן" נכנסת לתמונה. צוות הספידרמנים שלנו בעל הכשרה מקיפה ומקצועית לביצוע מגוון משימות של עבודה בגובה על גגות.

איטום גגות בגובה
איטום הוא ללא ספק המפתח לאיכות החיים שלכם וברגע שיש כשלים באיטום, אתם עשויים לסבול מקירות רטובים, מנזילות ושלל מרעין בישין. ההמלצה שלנו היא לבצע תחזוקה שוטפת ואיטום עוד לפני החורף במטרה ליהנות מאיכות חיים טובה ומחורף יבש. פעולה זו מתבצעת תוך טיפוס על גגות, איתור מפגעי האיטום ושימוש בחומרי איטום מקצועיים שיחזיקו לאורך זמן. אנחנו מבצעים איטום גגות בבנייני דירות רבי קומה, בבנייני משרדים, במבני ציבור ועוד.

ניקוי ארובות ופירים
בדיוק כמו איטום גגות, גם ניקיון של פירים וארובות הוא דבר שצריך להיעשות בשיגרה. סתימה באחד מאלו עלולה לגרור נזקים כבדים ביותר לבית או לעסק ורצוי מאוד להימנע מכך. ניקוי ארובות ופירים שממוקמים גבוה זו משימה שמצריכה ידע וניסיון בביצוע עבודות בגובה. נדרש שימוש באמצעי בטיחות מתקדמים וכמובן כלים מקצועיים למיקסום יעילות הפעילות.

תליית שלטים על גגות
גם אתם נתקלים בזמן האחרון בשלטים שתלויים על בנייני מגורים בולטים? הסיבה לכך היא שחברות פרסום פונות לבעלי אותם בניינים ומשלמות להם תמורת השכרת השטח או במילים אחרות : זו הזדמנות לעשות כסף מצוין מבלי להתאמץ. התקנת שילוט הוא המומחיות שלנו בספידרמן ולשם כך אנחנו מטפסים על גגות בניינים גבוהים במיוחד. אנחנו מתאימים את האמצעי המדויק לעבודה בגובה (במות הרמה, מנופים או סנפלינג) ותולים את השלטים בצורה איכותית ומדויקת. אנחנו עובדים על לקוחות מגוונים ומובילים במשק ודואגים שאת השלטים שאנו תולים אף אחד לא יוכל לפספס.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות