»»

תליית שילוט על בניינים

מאז שגילו פוליטיקאים, בעלי עסקים ופרסומאים את האפשרות לתלות שלטים על בניינים, כמעט ואין בניין שאין עליו שלט.

זה קרה כבר לפני כמה שנים טובות ו"הגילוי" המרעיש הזה מצליח להזניק עסקים וחברות ולהביא את המסר לעיניים של כל-כך הרבה אנשים. הרי אין דבר בולט יותר מבניינים ואם תקפידו על תלייה מדויקת ואיכותית של השלט שלכם, תוכלו להגיע לעוברים והשבים ברגל, ליושבים במרפסות הסמוכות, לנוסעים במכוניות ולקהל גדול בהרבה מאשר תגיעו אליו בהרבה מדיות אחרות. התקנת שילוט על בניינים הוא המומחיות שלנו וכמעט ואין שבוע שבו אנחנו לא מבצעים את המשימה בהצלחה.

מה אומר החוק לגבי תליית שלטים על בניינים?
הבניין שלכם הוא שטח פרסום מצוין שיכול להכניס לכם לא מעט כסף. אלא שלפני שתם שוכרים בו, כדאי שתדעו שעליכם לבקש אישור רשמי לתליית השלט. בעל הנכס הוא זה שצריך לאשר את תליית התלת ובמקרים מסוימים תידרשו לבקש אישור גם מהעירייה או הרשות המקומית. במקרה של בניין דירות שאין לו בעלים אחד, דרושה הסכמה של כולם וגם הכסף מתחלק בין כולם. בשל הביקוש הגדול לתליית שילוט על בניינים ישנם חוקים ברורים בתחום, ועליכם לעמוד בהם.

איך בוחרים בניין לתלות עליו שלט
גם אם מצאתם את הבניין הכי גבוה וחדיש בסביבה, לא בטוח שדווקא הוא יהיה הנכון ביותר לתלות עליו שלט. לפעמים זה דווקא יהיה בניין נמוך יחסית וישן ביותר אלא שהוא כל-כך בולט שהוא זה שיהיה הכי נכון. הקפידו לבחור בניין שכמה שיותר אנשים צופים עליו בין אם הם ברגל, באוטו או בביתם. כך תוכלו להגדיל את חשיפת השלט שלכם ולהעביר את המסר לכמה שיותר אנשים. כמובן שגם צריך לבקש את כל האישורים הדרושים לתליית השלט וגם זה פרמטר שהופך בניין לרלוונטי לתלייה או לא.

דברים שצריך להקפיד עליהם כשתולים שלט על בניין גבוה
בנוסף לאישורים הדרושים ולבולטות הבניין, יש כמה דברים נוספים שצריך להקפיד עליהם והם קשורים בעיקר בתהליך התלייה. ברוב המקרים (אם לא בכולם), מדובר על שלטי ענק ולכן לבטיחות בתלייה יש פה חלק משמעותי. הקפידו להשתמש בשירותי חברה אמינה ומקצועית שתליית שלטים בגובה זו המומחיות שלה. וודאו שהיא נוקטת בכל אמצעי הבטיחות ושהיא בוחרת באמצעי עבודה בגובה המדויק. זה יכול להיות תליית שילוט באמצעות סנפלינג, במות הרמה או מנופים. כך או אחרת, זה חייב להיעשות בצורה הבטיחותית ביותר שתשמור על כל העוברים והשבים.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות