»»

תיקונים בגובה של בטון מסוכן

ניתן בהחלט לבצע תיקוני בטון גם בגובה רב. מדובר באחת המשימות הפופולריות שאנחנו מבצעים ונשמח לעשות אותה גם אצלכם.

למרות שמדובר באחד החומרים החזקים והיציבים שיש, גם בטון יכול להיסדק או להישבר. למען האמת, זה קורה לא מעט והזמן שחולף לא תמיד מיטיב עם הבטון. בטון סדוק במבנים גבוהים יכול להוות סכנה למי שמשתמש במבנה וגם למי שעובר בסביבתו. חלקי בטון עלולים להינתק וליפול ארצה וכמובן שגם ישנה את הפגיעה האסתטית במבנה שצריך לדבר גם עליה. באמצעות מספר פעולות לא מסובכות יותר מידי, אך כן כאלו ששמורות לבעלי מקצוע.

שיקום בטון בקירות חיצוניים של מבנים בגובה רב
גם הבטון החזק והאיכותי ביותר עשוי להיסדק בשלב כזה או אחר. הזמן שעובר, תנאי מזג האוויר השונים, ומפגעים נוספים מותירים חותם על הבטון וגורמים לו לא פעם להיסדק או להישבר. אנחנו בספידרמן מבצעים שיקום בטון ותיקונים במבנים בגובה רב במיוחד. אלו יכולים להיות בנייני דירות, בנייני משרדים, מתחמי קניות, חניונים או כל בניין אחר. אנחנו פועלים בשיטות מקצועיות שמאפשרות לנו לשקם את הנזקים שנוצרו וליצור מבנה אסתטי ובטיחותי הרבה יותר.

איטום בטון סדוק בבניינים גבוהים
ישנם מקרים בהם הבטון לא נשבר או התנתק אבל כן רואים בו סדקים. ההמלצה שלנו היא לטפל במהרה בסדקים האלו שכן ברגע אחד הם יכולים להפוך לשברים. ברגע שיש בטון סדוק כדאי לבצע פעילות איטום פשוטה יחסית שתמנע נזק חמור יותר. פעולת האיטום היא פשוטה יותר מפעולה של שיקום ויצירת בטון חדש ולכן מומלץ "לתפוס" את הסדק לפני שהוא הופך לשבר.

שיטות לתיקוני בטון בגובה
כדי לבצע תיקוני בטון בגובה רב חשוב להסתייע בחברה שעבודה בגובה היא המומחיות שלה. כך ניתן יהיה להגיע גם אל הנקודות המאתגרות ביותר מבלי לפספס דבר. אנחנו בספידרמן משתמשים במספר שיטות ואמצעים כמו למשל תיקוני בטון באמצעות סנפלינג, במות הרמה, מנופים ואמצעים אחרים. אנחנו עושים שימוש בבטון מקצועי ואיכותי ויש לנו ניסיון רב בעבודות שיקום ושיפוץ של בטון בבניינים בגובה לא קונבנציונאלי. נשמח לעמוד גם לצידכם ולדאוג שהמבנה שלכם יהיה בטיחותי ואסתטי ללא תקלות בבטון.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות