»»

חברה לעבודות בגובה באזור המרכז

עבודות בגובה הן המומחיות שלנו ומה שאנחנו יודעים ואוהבים לעשות הכי טוב. חברת "ספידרמן" הוקמה במטרה לספק שירותי עבודה בגובה באיזור המרכז (ובאיזורים נוספים בארץ)

עם השנים שיכללנו את היכולות והביצועים שלנו וכיום אנחנו יכולים להגיד שאנחנו מבצעים מגוון רחב במיוחד של סוגי עבודות בגובה ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו מקפידים על ביצוע עבודות איכותיות ומקצועיות, עמידה בלוחות זמנים (גם כאלה צפופים ביותר), שימוש בכוח אדם מקצועי ומוכשר לביצוע עבודה בגובה, ומחירים נוחים ומשתלמים. הנה חלק מהעבודות בגובה שביצענו בזמן האחרון במרכז הארץ.

איטום קירות חיצוניים בבניינים בתל אביב
איכות האיטום של הקירות החיצוניים בבניין היא בעלת השפעה מכרעת על איכות החיים של כל מי שגר או עובד בתוך הבניין. לקראת החורף אנחנו מקבלים פניות רבות לביצוע איטום חיצוני בבניינים גבוהים בתל אביב. זו אחת המשימות שאנחנו מבצעים בתדירות הגבוהה ביותר לקראת החורף ולאורך השנה כולה. בתל אביב ישנם בניינים רבי קומות שמשימת האיטום שלהם מצריכה מקצועיות וניסיון בעבודה בגובה. אנחנו משתמשים באמצעי איטום מתקדמים ומצליחים להגיע לכל נקודה בבניין, גם אם מדובר בבניין גבוה ביותר.

ניקוי ארובות ופירים במסעדות במרכז
אין ספק שאיזור המרכז הוא האיזור בו מרוכזת כמות המסעדות הגדולה ביותר ובתור חברה לביצוע עבודות בגובה אנחנו מרגישים זאת היטב. אנחנו מבצעים ניקיון ארובות ופירים במסעדות בתל אביב, הרצליה, רמת גן, גבעתיים ומקומות נוספים באיזור המרכז. אנחנו משתמשים בסנפלינג (ובאמצעי עבודה בגובה נוספים) ומגיעים לכל ארובה ופיר, גם אם הם במקומות מאתגרים במיוחד. נשמח לעמוד גם לשירותכם!

התקנת שילוט באיילון ובמקומות נוספים
אם נסעתם לאחרונה בכבישי ישראל קשה לנו להאמין שהצלחתם לחמוק מהשלטים באיילון שמתחלפים באופן די מהיר. פעם זו בר רפאלי, פעם זו נועה קיריל אבל תמיד זה בולט וקשה לפספס את זה. התקנת שילוט בגבהים לא פרופורציונלים, על בניינים או מעל כבישים, זו המומחיות שלנו בספידרמן. אנחנו משתמשים בבמות הרמה, מנופים, סנפלינג וכל אמצעי אחר שמאפשר לנו לתלות שלטי ענק בצורה בולטת שאף אחד לא יפספס. זה קורה בכבישים ובבניינים במרכז הארץ, אך בהחלט לא רק.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות