»»

איטום קירות חיצוניים לבניינים

חשוב להבין שהמשימה של איטום קירות חיצוניים בבניין היא לא משימה פשוטה בכלל - אבל בהחלט אפשרית

אתם יושבים בדירה שלכם ביום חורף קריר ובמקום ליהנות ממרק חם וסרט טוב בטלוויזיה, אתם מתמודדים עם מים שמחלחלים מהקירות. אולי תופתעו לשמוע אבל הסיטואציה הזו נפוצה לא רק בדירות בבניינים ישנים אלא גם בבניינים בני כמה שנים. זה קורה בגלל ליקויים באיטום של קירות הבניין החיצוניים והאמת היא שיש לזה פיתרון יעיל ופשוט. באמצעות איטום הקירות החיצוניים של הבניין ניתן ליהנות מחורף יבש וחמים. המשימה הזו היא אחת מהמומחיות שלנו ב"ספידרמן" והנה כמה דברים שכדאי לדעת על הנושא

איטום קירות בבניינים עושים רק אצל אנשי מקצוע מיומנים
יש צורך בשימוש בחומרים איכותיים (שלא ניתן להשיג בחנויות) וכמובן שיש צורך באמצעי עבודה בגובה. כשמדובר על איטום קירות בבניינים יש צורך להגיע גם אל הנקודות הנסתרות והמאתגרות, דבר שרק בעלי מקצוע מיומנים יודעים. אנחנו בספידרמן משתמשים לשם כך בחבלי סנפלינג (וכן באמצעים נוספים) שמאפשרים לנו להגיע לכל נקודה בבניין ולהבטיח לדיירים איטום מוחלט מגשם ומנוזלים.

כמה עולה איטום קירות לבניין ומי אמור לשלם על זה?
המחיר של איטום קירות חיצוניים בבניינים תלוי במצב הבניין ובהיקף פעולות האיטום שיש לבצע. כאשר מדובר על בניין פרטי בדרך כלל עלות הפעולה מתחלקת בין דיירי הבניין ומובלת על ידי וועד הבית של אותו בניין. בבניינים פרטיים ששייכים לקבלן או בעלים אחד, העלות אמורה להיות משולמת על ידו. נשמח להגיע לבניין שלכם, לבחון את המצב, ולספק לכם הצעת מחיר הוגנת ואמינה. אנחנו מבצעים עבודות איטום ושיקום בבניינים בגבהים שונים בכל רחבי הארץ ונשמח לדאוג שגם לכם יהיה חורף יבש.

אל תחכו לרגע האחרון! היערכו בזמן לחורף חמים ונעים
בכל חורף אנחנו נתקלים מחדש במבול של טלפונים שמגיע מיד עם המבול הראשון. אנחנו מציעים לכם לחשוב צעד אחד קדימה ולא להמתין לגשם הראשון כדי לאטום את הבניין שלכם. כך תוכלו להגיע אל החורף כשאתם ערוכים ומוכנים ולא תסבלו מקירות רטובים אפילו לא ביום אחד. אתם יכולים לשאול, ובצדק, "איך נדע שהקירות זקוקים לאיטום אם עדיין לא ירד גשם"? ובכן, כאן אנחנו נכנסים לתמונה. נשמח לבצע הערכת מצב עבורכם ולבחון את אופן האיטום בכדי לדעת האם יש צורך לבצע איטום בגובה או שהקירות שלכם יהיו עמידים מספיק בחורף הקרוב. אין צורך לחכות לרגע האחרון!

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות