»»

היתרונות של עבודות בגובה בסנפלינג

יש הרבה דרכים להגיע לגובה לביצוע עבודות ומשימות. אפשר לעלות על במות הרמה, אפשר על מנוף, אפשר לטפס בזהירות על פיגומים, ואפשר להתחבר לרתמות ולטפס באמצעות סנפלינג.

אם תשאלו אותנו נגלה לכם שלמרות שיש ברשותנו מגוון רחב של אמצעים לעבודות בגובה, סנפלינג הוא האהוב עלינו מכולם. נכון שהוא מאתגר יותר ושצריך הכשרה מיוחדת כדי ללמוד להשתמש בו, אבל בעיננו הוא האמצעי היעיל והטוב מכולם. הנה כמה מהיתרונות שאנחנו רואים בעבודה בגובה באמצעות סנפלינג.

אפשר להגיע לכל נקודה! גם לנקודות המאתגרות, הנסתרות והגבוהות ביותר
אחת הסיבות  העיקריות לחיבה המיוחדת שלנו לסנפלינג היא שאפשר כך להגיע לכל נקודה. שלא כמו אמצעי עבודה בגובה אחרים, עם הסנפלינג אנחנו חופשיים לטפל לכל מקום ולהגיע לכל נקודה. זה מאפשר לנו לבצע עבודה מדויקת בהרבה מאשר כשאנחנו עומדים על מנוף או פיגומים למשל. הסנפלינג הופך אותנו למעשה לגמישים וחופשיים להגיע גם למקומות הנסתרים והמאתגרים ביותר, מה שמוביל לתוצאות איכותיות ומדויקות בהרבה.

עלויות עבודה בגובה זולות יותר מאשר אמצעים אחרים
יתרון מובהק שיש לסנפלינג הוא הוזלה במחיר העבודה. ברוב הפעמים יהיה יקר יותר להתקין פיגומים או לשכור מנוף מיוחד מאשר להירתם לרצועות הסנפלינג. לא רק שהתוצאה היא עבודה מקצועית ומדויקת יותר, העלויות עשויות להיות גם נמוכות יותר. מדובר ביתרון משמעותי במיוחד כאשר פעולות מסוג זה כרוכות בעלויות רבות.

עבודה בטיחותית וחסכונית בזמן
לצערנו אנחנו שומעים כמעט מידי יום על תאונות עבודה ועל ידיעות שמתחילות במשפט "עובד נפל מגובה ונחבל". ברוב הכמעט מוחלט של המקרים תאונות העבודה מתקיימות כשהעובדים אינם רתומים לרצועות. באמצעות סנפלינג, העובדים רתומים תמיד, מה שמונע באופן כמעט מוחלט תאונות עבודה. עבודה בגובה עם סנפלינג היא בטיחותית בהרבה משאר האמצעים, בתנאי כמובן שהעובדים מוכשרים לכך. בנוסף לכך זו גם עבודה מהירה יותר שכן זמן רב נחסך כשלא מקימים פיגומים או מרימים מנופים ובמות הרמה. להירתם לרצועות סנפלינג ולטפס למקום הדרוש לוקח הרבה פחות זמן מאשר לחבר אמצעים אחרים לעבודה בגובה.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות