»»

במות הרמה ופיגומים

אנחנו ב"ספידרמן" מבצעים עבודות בגובה בעזרת במות הרמה ופיגומים, סנפלינג ושלל פתרונות אחרים שמאפשרים לנו לתת שירות אמין, מהיר, מדויק ומקצועי.

כשמים נוזלים אל תוך הדירה או כשיש ליקויים במעטפת החיצונית של הבניין חייבים לפעול במהירות כדי לתקן את הבעיות. מעבר לפגיעה האסתטית הגדולה, זה משפיע באופן מובהק על איכות החיים ועל הבטיחות של הדיירים או של כל מי שעובר במקום. יש עבודות שחייבים לבצע ואין אפשרות לדחות יותר. יש עבודות שחייבים לבצע במקצועיות ולא מספיק סולם (גבוה ככל שיהיה) בשביל זה. יש עבודות שרק חברה לעבודות בגובה יכולה לבצע כי רק לה יש את כל האמצעים והפתרונות הדרושים לכך.

תיקון ליקויים במעטפת בניין
כשיש התפוררות שיש בבניין גבוה יש לפעול במהירות לתקן את הבעיה. זה יכול להיות שיש או כל חומר אחר אבל השורה התחתונה היא שצריך לתת מענה מקצועי במהירות. מעטפת בניין משפיעה על תחומים רבים ועלינו לשאוף שהיא תיראה בצורה הטובה ביותר שלה גם למטרה האסתטית וכמובן גם למטרה הבטיחותית. בבניינים גבוהים האתגר של תיקון הליקויים הוא רב יותר ובמקרים אלו בדרך כלל ידרשו במות הרמה ופיגומים כדי להגיע ביעילות לכל נקודה בבניין, גבוהה ככל שתהיה. חברתנו עובדת עם במות הרמה ופיגומים מתקדמים במיוחד שמצליחים לסייע לנו לתקן כל ליקוי באופן מהיר ויסודי ביותר.

צביעת מרפסות בניינים גבוהים
גם אם ממש השקיעו בצביעת הבניין במהלך הבנייה שלו, זה כנראה לא יחזיק לנצח. צבע (איכותי ככל שיהיה) הוא דבר זמני שיש לחדש אותו אחת לכמה זמן. צביעת מרפסות ובניינים חשובה גם לפן האסתטי, אך יש לה חשיבות גם בתחומי בידוד ואיטום הבניין. צביעת בניינים גבוהים במיוחד היא לא משהו שכל אחד יכול להיעשות שכן ברוב המקרים יידרש צורך בעבודות סנפלינג או צביעה באמצעות פיגומים ובמות הרבה. נשמח לתת לכם מענה ראוי ומקצועי ולצבוע את מרפסות הבניינים (ומעטפת הבניין) בצורה יסודית ואיכותית.

חברה מקצועית לעבודות בגובה
התחום של עבודה בגובה נמצא בפיקוח מתמיד ולא כל אחד יכול לעסוק בו. למעשה רק חברה שמשיגה את כל הרישיונות הדרושים יכולה לבצע עבודות מסוג זה תוך שמירה על בטיחות עובדיה והציבור שנמצא בסביבה. ולמרות שחברות רבות משיגות את האישורים הדרושים לא כולן מחזיקות באמצעים מתקדמים כמו למשל פיגומים או במות הרבה שמאפשרות לבצע קשת רחבה יותר של עבודות. בחרו בחברה שמציעה את כל האפשרויות שכן גם במהלך העבודה ייתכנו הפתעות ותקלות בלתי צפויות שיצריכו שימוש באמצעים מסוג זה.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות