»»

עבודות בגובה בסנפלינג

אנחנו בספידרמן נותנים שירותי עבודה בגובה באזורים שונים ברחבי הארץ ומקפידים על עמידה בלוחות זמנים וביצוע עבודה איכותית, מדויקת ומקצועית ביותר.

למה סנפלינג אם אפשר מנוף? או סולם? הרי גם מנופים יכולים להגיע לכל גובה והם נחשבים ליעילים ומתקדמים. אז למה לעלות על רצועות סנפלינג, ליטול את הסיכונים הכרוכים ולא להסתפק באמצעים אחרים של עבודה בגובה? הבחירה בסנפלינג היא לא סתם, היא בחירה בדיוק, ירידה (או עלייה) לפרטים הקטנים ביותר וביצוע עבודות מושלמות ברמה הגבוהה ביותר. אנחנו בספידרמן מתמחים בביצוע עבודות בגובה באמצעות סנפלינג ומאמינים בשיטה הזו לביצוע משימות בתחומים רחבים במיוחד.

סוגי עבודות בגובה שמבצעים עם סנפלינג
בשנים האחרונות יותר ויותר חברות לעבודות בגובה מעניקות שירותי עבודה עם סנפלינג. לקוחות רבים מבינים שזו הדרך לביצוע של עבודות ברמת גימור מצוינת ושזו הדרך הטובה ביותר להגיע לגבהים לא קונבנציונליים ולנקודות מאתגרות יותר. בין מגוון העבודות שניתן לבצע עם סנפלינג אפשר למנות: תליית שלטים, התקנת אמצעי תאורה, צביעת מרפסות, עבודות איטום, שיפוץ מבנים, שיקום מבנים ועוד.

מי רשאי לבצע עבודות בסנפלינג
לא כל קבלן שיפוצים יכול לבצע עבודות סנפלינג ובהחלט דרושה התמקצעות בתחום. חברות שמתמחות בסנפלינג למדו את שיטת העבודה, הכשירו את העובדים שלהן והצטיידו בכל האמצעים המתקדמים ביותר. חשוב להבין שעבודה בסנפלינג כרוכה בסיכון מסוים ולכן רק בעלי ידע וניסיון בתחום יכולים לבצע אותן. אנחנו בספידרמן עוסקים בתחום כבר שנים רבות ומבצעים את כל סוגי עבודות הגובה עם אמצעי הסנפלינג היעילים ביותר. נשמח לעמוד לשירותכם!

מחירי שירותי עבודה עם סנפלינג
המחירים של עבודות גובה בסנפלינג תלויים בסוג העבודה, היקפה וכמות העובדים הדרושים להשלמת המשימה. כך למשל מחיר התקנת שלט (פעולה שנמשכת ברוב המקרים מספר שעות) לא יהיה כמו כמו הליך של שיקום חיצוני של מבנה, פעולה מורכבת שנמשכת על פני מספר ימים ולעתים אף יותר. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת. צוות העובדים שלנו מוכשר לביצוע עבודות בגובה בתחומים שונים ועובר את כל ההכשרה וההסמכה הנדרשת.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות