»»

סוגי התקנות שמבוצעים על ידי חברות עבודה בגובה

נגמרו הימים שכל אחד יכול להתקין על הבניין שלו כל מה שהוא רוצה ובהחלט צריך להתמקצע בתחום. התקנות בגובה הן המומחיות שלנו בספידרמן ונשמח לעמוד לצידכם בכל משימה

פעם רוב הבתים היו בתי קרקע או מקסימום בניינים בני 3 קומות כך שעבודות בגובה לא היו רלוונטיות כלל. כמעט כל אחד יכול היה להתקין מזגן (או כל דבר אחר), בלי רישיון ובלי ניסיון. מאז ועד היום הרבה השתנה ואת הנוף שלנו מקשטים בניינים רבי קומות, גורדי שחקים של ממש. מצד אחד זה מעיד על התפתחות חיובית ועל גידול משמח באוכלוסיה ומצד שני זה יצר אתגר חדש בתחום ההתקנות.

התקנת שילוט בגובה
שילוט הוא אחד הדברים שאנחנו הכי אוהבים להתקין. אנחנו תולים שלטים בגובה בכל איזורי הארץ ומקפידים על דיוק, איכות ומקצועיות. שלט טוב הוא שלט שכולם רואים ולא יכולים להתעלם ממנו ובגלל זה הוא צריך להיות כמה שיותר גבוה. כל-כך גבוה עד שגם מי שהולך ברחוב יראה אותו וגם מי שנוסע בכביש. אנחנו מתקינים שלטים על בניינים, על מתקני שילוט, ובמקומות נוספים גבוהים במיוחד. כדי להתקין את השלט בצורה האיכותית במיוחד לרוב נשתמש בסנפלינג וכך נדאג שהוא יהיה מתוח ובולט.

התקנת מזגנים בגורדי שחקים
התקנה של מזגן היא כנראה ההתקנה הפופולרית והמוכרת ביותר בארץ. הרי למי מאיתנו אין מזגן כמעט בכל חדר בבית? התקנת מזגנים תמיד צריכה להיעשות בבטיחות מקסימאלית אך כשמדובר על בניינים רבי קומות יש לכך חשיבות רבה יותר. אף אחד לא ירצה שמזגן יתנדנד או חמור מכך יפול ויסכן את העוברים והשבים. מתקיני מזגנים מוסמכים יוכלו להתקין לכם מזגן בכל גובה וכמובן שגם אנחנו כאן למשימה הזו במידה ותידרש. אנחנו מצוידים באמצעים חדשניים לעבודה בגובה ויכולים להגיע לכל נקודה, גם אם היא גבוהה במיוחד.

התקנות אמצעים מיוחדים על בניינים גבוהים
מאז שחדרו הבניינים הגבוהים לחיינו הם משמשים לא רק למגורים או משרדים, אלא גם לדברים אחרים שעושים שימוש מושכל בגובה שלהם. מה למשל? מערכות סולאריות שמנצלות את השמש הקופחת, דודי שמש כמובן, מערכות אנרגיה מתקדמות ועוד. העובדה שאפשר לנצל את גובה הבניין לצרכים בסגנון הזה היא משמחת ביותר אלא שחשוב להקפיד ביתר שאת על בטיחות בזמן ההתקנה.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות