»»

לבוא מלמעלה או מלטה - איך מתכנים פרויקט עבודה בגובה?

כל השלבים בתכנון ובחירת האמצעים לעבודה בגובה

כשאנחנו ניגשים לפרויקט חדש של עבודה בגובה אנחנו מבצעים עבודת הכנה שלא הייתה מביישת סוכן מוסד, ואנחנו לא מגזימים. בדיוק כמו פעולה ביטחונית חשאית, גם ביצוע עבודות בגובה דורש עבודת מחקר מאומצת, תכנון מקדים, הערכת סיכונים ותכנית פעולה מפורטת לפרטי פרטים. רק כך ניתן להשיג את התוצאות הטובות ביותר ולהיתקל במינימום של תקלות בלתי צפויות. מחפשים חברה אמינה ומקצועית לביצוע עבודות בגובה? מוזמנים ליצור קשר עם חברת ספידרמן. אנחנו בתמורה נתחייב לתת לכם הצעת מחיר הוגנת ולבצע עבודה מדויקת, מהירה ובטוחה.

כדאי שתכירו את השלב החשוב ביותר בביצוע פרויקט עבודה בגובה
חברה אמינה לעבודות בגובה תגיע קודם כל להעריך את כל מה שיש לבצע בפרויקט ורק לאחר מכן תיתן לכם הצעת מחיר. למרות שנדמה לכם שאתם יודעים בדיוק מה צריך לעשות, אנשי מקצוע יוכלו לזהות דברים נוספים שדורשים טיפול ולכן ההערכה המוקדמת הזו היא חשובה. בשלב בראשון והחשוב ביותר יגיעו נציגי החברה ויבחנו בדיוק את הנכס ואת כל מה שזקוק לתיקון או שיפוץ. הם יטפסו למעלה, יסתכלו על הקירות (מבפנים ומבחוץ), יבדקו, יחקרו, ישוו וישאלו את כל השאלות שצריכות להישאל.  זהו שלב קריטי וככל שהוא ייעשה במקצועיות גדולה יותר, כך ימנעו הפתעות ואי נעימויות.

ומה אחר-כך? איך מתחיל פרויקט מוצלח של עבודה בגובה?
אז אחרי שביצענו הערכה ראשונית מקיפה וכוללת, נתחיל בביצוע הפעולות. לפני כן נתכנן את כל מה שעלינו להכין ואת האמצעים לעבודה בגובה שנקבעו. במקרים מסוימים יהיו אלו פיגומים, באחרים במות הרמה ובמקרים נוספים בכלל תידרש עבודה בסנפלינג. לאחר מכן נתחיל בביצוע הפעולות כאשר גם כאן נפעל לפי תכנית מפורטת והגיונית. לא נבצע צביעת קירות לפני שנבצע איטום. לא נבצע השלמת אריחים או תיקון בטון לפני תיקון ליקויים אחרים ולכן חשוב לקבוע מראש את כל העבודות הדרושות ולתכנן סדר נכון והגיוני. הסוד לפרויקט מוצלח הוא ביצוע פעולות לפי תכנית שנקבעה מראש ולפי היגיון מקצועי.

מה חשוב לבדוק כשמסתיים פרויקט עבודה בגובה?
שימו לב שגם אחרי שהפרויקט סוף סוף הסתיים, הוא לא באמת נגמר. המבחן האמיתי של העבודה הוא לאחר זמן מסוים ובדיקת עמידות העבודות בגשם, שמש, ולאורך תקופה מסוימת. חשוב לוודא עם החברה המבצעת מהי האחריות שלהם לפרויקט ולכמה זמן היא תקפה. בדקו היטב מה קורה במקרה של עבודות שלא בוצעו כהלכה או כאלה שלא השיגו את התוצאות הרצויות ומה יעשה הקבלן כדי לתקן.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות