»»

הדברים שלא חשבתם שעושים עם סנפלינג

כשאומרים לכם סנפלינג, מה אתם מדמיינים? גלישה בצוקים באיזור ים המלח?

טראק מאתגר במפלים של דרום אמריקה? אולי בכלל טיול יפהפה בכפרים במזרח? בסך הכל זה מובן שאלו הדברים שתדמיינו ואכן רוב האנשים מקשרים באופן ישיר בין סנפלינג לבין פעילויות אקסטרים בטבע. אבל לא אנחנו. אנחנו בספידרמן שומעים סנפלינג וישר חושבים על המון סוגי עבודות בגובה שאפשר לעשות איתו. ככה זה כשעבודה בגובה היא המומחיות שלך ומה שאתה אוהב ויודע לעשות הכי טוב. קבלו הצצה קטנה לחיים שלנו ולכמה דברים שגרתיים שאנחנו עושים עם סנפלינג ואולי לא הכרתם.

שיפוץ חזית בניין עם סנפליג - דיוק מושלם ועבודה שנשמרת שנים!
מכירים את זה שאתם הולכים ברחוב ורואים בניין שחסר לו טייח? או שחלק מהפסיפס או השיש שבו נפל? בדיוק בזה אנחנו מתעסקים. שיפוץ חזיתות בניינים הוא בין המשימות שאנחנו עושים באופן יומיומי בבניינים שונים בגבהים שונים. אז נכון שאפשר לעלות על אמצעים אחרים אבל באמצעות סנפלינג העבודה איכותית ומדויקת יותר. סנפלינג מאפשר לנו להגיע גם לנקודות המאתגרות ביותר ולבצע את השיפוץ בצורה הטובה ביותר.

איטום קירות עם סנפלינג- הדרך הטובה ביותר להגיע לכל מקום
כשמדובר על איטום קירות חיצוניים אין מקום לטעויות והעבודה חייבת להיות איכותית ביותר. הרי אין דבר מתסכל ומבאס כמו מים שחודרים לקירות של הדירות הפנימיות ביום חורף גשום וקר. איטום קירות באמצעות סנפלינג מאפשר לנו להגיע לכל נקודה ונקודה, גם לאלו הנסתרות ביותר שלא ניתן להגיע אליהן בדרך אחרת. עבודה בגובה בסנפלינג היא יעילה יותר, מהירה יותר ומדויקת הרבה יותר.

התקנת שילוט באמצעות סנפלינג - ככה תולים שלטים היום
דבר נוסף שאנחנו קושרים את עצמנו בחבלים בשבילו הוא התקנת שילוט. גם בנושא הזה דיוק הוא חשוב לאין שיעור ואתם בטח לא רוצים שהשלט שלכם ייתלה בצורה שאינה מקצועית ומדויקת. אמרת דיוק, אמרתם סנפלינג! זו הדרך הטובה ביותר להבטיח שהשלט שכל-כך השקעתם בו יראה מושלם בכל גובה ובעיקר באלו הגבוהים יותר. צוות הספידרמנים שלנו חי ונושם סנפלינג למגוון רחב של עבודה בגובה ומקפיד כל הדרך על בטיחות ואיכות בעבודה. נשמח לתת לכם שירות!

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות