»»

ביצוע איטום בסנפלינג

אתם יושבים בדירה שלכם ביום חורף קר וגשום ובמקום ליהנות ממרק חם וטעים, אתם סובלים ממים שחודרים מהקירות. זה מתסכל, זה לא נעים, וזה גם יכול לגרום נזק גדול לציוד שלכם.

עוד לפני שדיברנו על רטיבות בקירות, עובשים וצרות אחרות. חדירת מים מהקירות החיצוניים בבניין גורמת לנזקים בדירות, בחדרי מדרגות, בלובי ובבניין כולו. מעבר לפגיעה האסתטית העמוקה, חדירת מים יכולה לגרום לנזקים לדירות ולציוד וכמובן להוות סכנה על שלמות הבניין. יש לטפל בה במהירות! הדרך הטובה ביותר לבצע איטום קירות חיצוניים היא באמצעות סנפלינג. רק כך ניתן להגיע לכל הנקודות, גם לאלו הגבוהות ביותר וגם לאלו הנידחות ביותר. אנחנו בספידרמן עבודות בגובה מתמחים בביצוע עבודות איטום בסנפלינג ונשמח לעמוד לשירותכם. כדי שיהיה לכם חורף יבש, חמים ונעים!

מה צריך לדעת לפני שבוחרים חברה לעבודות איטום בבניינים
חשוב להבין שאיטום קירות הוא פעולה לכאורה פשוטה וכל חברה לעבודות בגובה תגיד שהיא יכולה לבצע אותה. יחד עם זאת, כדי שהעבודה תהיה יעילה וכדי שלא תצטרכו לחדש את האיטום בכל שנה מחדש, זו חייבת להיות עבודה איכותית ומקצועית. אז איך בוחרים חברה לעבודות בגובה? קודם כל מוודאים שיש להם את כל הרישיונות של עבודה בגובה ושהם נוקטים בכל אמצעי הבטיחות. חשוב מאוד! דבר נוסף בידקו הייטב שהם מבצעים עבודות איטום באמצעות סנפלינג. אם יגידו לכם שהם אוטמים באמצעות מנופים או במות הרמה, לא מומלץ לבחור בהם. התוצאות בשטח מראות שאיטום באמצעות סנפלינג הוא היעיל ביותר לטווח הארוך. רק כך ניתן להגיע לדיוק מושלם ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר.

איטום קירות בסנפלינג - אל תחכו לרגע האחרון!
גם אם עכשיו קיץ וחם והקירות שלכם יבשים, אנחנו מציעים לכם לא לחכות לרגע האחרון ולגשם הראשון. גם אם עכשיו נדמה לכם שאין בכך צורך, לא תוכלו לדעת מה יהיה בימי החורף הגשומים. איטום קירות מבצעים דווקא בקיץ! בזמן החורף האיטום עשוי להיות קשה יותר ויעיל פחות, אם כי זה עדיין אפשרי. ישנם מספר חיפויי קיר וחומרים שבהם מקובל לבצע את האיטום וחשוב להתאים את החומר הנכון לכל מקום.

מקצועיות, בטיחות, איכות - נשמח לעמוד לשירותכם
איטום בסנפלינג היא אחת המומחיות הגדולות שלנו כאן בספידרמנים. יש לנו צוות חרוץ ומקצועי שמצליח להגיע לכל נקודה, גם לאלו המאתגרות ביותר. אנחנו "נלחמים" על כל קיר ומצליחים לבצע איטומים מדויקים ומושלמים. אנחנו משתמשים בחומרי גלם איכותיים ומקפידים על ביצוע עבודה בטיחותית ואחראית. נשמח להגיע אליכם, לבחון את המצב, ולתת לכם הצעת מחיר הוגנת לעבודה איכותית.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות