»»

עבודות איטום בסנפלינג

איטום של בניין הוא לא משהו שאפשר להקל בו ראש או להתעלם ממנו. הוא לא משהו שכדאי לחסוך בו ובטח לא משהו לדלג עליו במידה והוא נפגע או במידה והוא כלל לא קיים.

לאיטום הבניין יש חלק בלתי נפרד באיכות החיים שלכם ולא, אנחנו לא מגזימים. תפקידו של האיטום הוא הוא להגן על החלק הפנימי של הבניין מחום או קור קיצוניים ומבצעים אותו בחלקו החיצוני של הבניין. איטום בניינים גבוהים מבצעים בדרך כלל באמצעות עבודות סנפלינג שכן כך ניתן להגיע אל כל החלקים ולא לדלג על אף אזור בבניין. עבודות איטום בסנפלינג הן המומחיות שלנו בספידרמן ואנחנו מקפידים לבצע אותן במקצועיות, במהירות, ובאיכות הגבוהה ביותר.

איטום בבניינים גבוהים
כשמדובר על מבנה נמוך או בגובה ממוצע, עבודות האיטום הן יחסית פשוטות וכל חברה מקצועית לאיטום יכולה לבצע אותן. האתגר הגדול מתחיל כשמדובר על בניינים גבוהים במיוחד שיש צורך לאטום, ובמקרים אלו רק חברה לעבודות בגובה יכולה לבצע אותן. האיטום בבניינים גבוהים נחוץ בדיוק כמו שהוא נחוץ בבניינים נמוכים אלא שכאן המורכבות בביצוע שלו היא גדולה יותר. מומלץ לבחור חברה לעבודות בגובה שגם מתמחה בעבודות איטום להשגת התוצאות הטובות ביותר.

למה חשוב לבצע איטום בקירות חיצוניים?
כפי שציינו בהתחלה לאיטום יש חלק בלתי נפרד באיכות החיים של דיירי הבניין. ליקויים באיטום יכולים לפגוע באופן משמעותי בשגרת החיים ולגרום לדיירים לסבול מקור או חום קיצוני וזה בכלל לא משנה כמה איכותי המזגן שלהם. כשהקירות החיצוניים של הבניין לא אטומים כראוי, האוויר חודר דרכם ישירות אל הקירות הפנימיים של הבניין. כאשר יש ימי חורף  קרירים או ימי שרב לוהטים, זה מורגש באופן מיידי בדירות הבניין. במקרים חמורים יותר זה עלול להוביל גם לחדירה של מים לקירות הבניין, להרס ולפגיעה ברכוש.

איך לבחור חברה לביצוע עבודות איטום בסנפלינג?
ניתן למצוא כיום המון חברות שמבצעות עבודות גובה, מה שהופך את הבחירה בניהן לקשה יותר. אז איך בוחרים חברה? קודם כל מוודאים שיש לה את הניסיון והידע הדרושים כדי לבצע עבודות איטום. שנית, מוודאים שלחברה יש ניסיון וידע בעבודות סנפלינג. שהיא שומרת על בטיחות העובדים והדיירים בבניין, שהיא פועלת בזריזות ומצליחה לפעול לתיקון האיטום ולהשבת איכות החיים לכל דיירי הבניין. כל אלו עומדים לנגד עיננו כשאנחנו מבצעים עבודות בגובה ונשמח להעניק לכם שירות מקצועי, אמין ואיכותי.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות