»»

פרסום על בנייני משרדים בתל אביב - תהליך הביצוע

בתור בעלי עסקים או מנהלי שיווק אתם חושבים כל הזמן איך לפרסם את עצמכם כך שאף אחד לא יפספס אתכם

אתם משקיעים כסף בפרסום באינטרנט, בעיתונים ואולי אפילו בטלוויזיה. האמצעים האלו הם טובים וחשובים אבל המציאות מוכיחה שהפרסום בשטח הוא הפרסום היעיל ביותר. ושאנחנו מתכוונים ל"שטח" אנחנו מתכוונים לרחובות, לאיפה שנמצאים בפועל כל הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. אז ברור שאפשר (ולפעמים גם רצוי) לפרסם בשלטי חוצות בערים שונות שהן לא ת"א, אבל היום כולם כבר יודעים שבתל אביב הכל קורה. הכוונה היא שכמות האנשים שעוברת בעיר היא גדולה בהרבה מבערים אחרות ואם אתם רוצים שיכירו אתכם וידעו עליכם, ת"א היא ללא ספק הכתובת.

עוד אין לכם שלט ענק שמתנוסס על בניין משרדים בת"א? אל תחכו יותר מידי' מישהו אחר יתפוס את המקום שלכם ואולי גם את הלקוחות שלכם. חברת ספידרמן עוסקת בהתקנת שלטי פרסומת על בנייני משרדים ובניינים בת"א כבר שנים רבות. נשמח לדאוג שגם אתכם כולם יראו וגם עליכם כולם ישמעו. קבלו הצצה קטנה לתהליך הפרסום מרגע יצירת השלט ועד לרגע שהוא תלוי ובולט.

השלב הראשון - מציאת מקום ראוי לפרסום שלטי חוצות
אמנם ת"א היא העיר הגדולה בישראל אבל יספיק סיבוב קצר בשביל להבין שיש בה המון שלטי חוצות כך שהאתגר של מציאת מקום פנוי הוא די גדול. מה גם שאתם לא רוצים שהשלט שלכם יבלע בין מאות שלטים אחרים, אלא שיבלוט מעל השאר. לפני שמעצבים את השלט צריך למצוא לו מקום טוב ולעצב אותו בהתאם לגודל המקום ולתנאים בשטח.

השלב השני - עיצוב השלט והדפסה איכותית שלו
אחרי שמצאנו מקום להתקנת השלט, מקום שהוא גם גבוה, גם מרכזי וגם בולט - הגיע הזמן לעצב את השלט. נשמח להמליץ לכם על ספקים איכותיים ורלוונטים שידאגו שאת השלט שלכם אף אחד לא יפספס. אחרי העיצוב צריך להדפיס אותו  בחומרים המתאימים והעמידים שישמרו על שלמות השלט גם בשמש ישירה וחזקה וגם בגשם שוטף. לא כדאי לחסוך ולהתפשר על הדפסת שלטים זולה ולא איכותית, כי שלט פגום וקרוע עלול להסב לכם הרבה יותר נזק מתועלת.

השלב השלישי - הגענו לרגע האמת: התקנת השלט
כאן אנחנו נכנסים לתמונה ומפעילים את הקסמים שלנו כדי שכולם יראו את השלט המושקע שלכם. לפני שאנחנו מתקינים את השלט אנחנו מגיעים לשטח ועורכים מחקר לגבי התנאים בו. רק אחרי שאנחנו אוספים את כל הנתונים אנחנו מחליטים על אופן ההתקנה הדרוש. בכל מקום נשתמש באמצעים אחרים מתוך האמצעים העומדים לרשותנו. לפעמים נעשה זאת באמצעות סנפלינג, לפעמים עם מנוף, לפעמים עם במות הרמה ולפעמים באמצעים אחרים. את ההדבקה נעשה גם כן באמצעים המתקדמים שיש לנו שמבטיחים עמידות גבוהה לאורך זמן. את העבודה נסיים רק כשהשלט יהיה מתוח, מדויק ובולט. נשמח ללוות אתכם בתהליך ולדאוג שהעסק שלכם יבלוט על בנייני המשרדיים המרכזיים ביותר בת"א.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות