»»

ביצוע עבודות על מנופים

נכון שכולם אומרים שהשמיים הם הגבול אבל אנחנו בספידרמן באמת מתכוונים לזה

זו לא עוד סיסמה בשבילנו, זו דרך חיים של ממש.  זה לא משנה באיזה גובה מדובר וכמה קשה להגיע אליו, אנחנו מבטיחים להגיע. איך נעשה את זה? באמצעות מנופים מכל הסוגים, במות הרמה, פיגומים קבועים, ניידים או ממוכנים, עבודות סנפלינג ואם יהיה צורך גם נרים הליקופטר לצורך העניין. עבודה על מנוף היא המומחיות שלנו והדרך הטובה ביותר לביצוע עבודה מדויקת, איכותית, מוקפדת ומהירה.

עבודות על מנוף - לא כל אחד יכול לעשות את זה, אנחנו כן.
רישיון עבודה על מנוף הוא הכרחי אבל הוא לא מספיק כדי לבצע עבודה איכותית בגובה. בנוסף לרישיון, צריך ידע וניסיון בתחום וצריך צוות עובדים שמסוגל לבצע את העבודות המורכבות ביותר. צריך להכיר לעומק סוגי מנופים שונים ולדעת להתאים את סוג המנוף לאופי העבודה, לתנאי השטח, ולגובה הספציפי. לפני שאנחנו ניגשים למשימה אנחנו עורכים מחקר מקיף בשטח ובוחנים מהי הדרך הטובה ביותר לביצוע העבודה ומהו המנוף שייתן לנו את התוצאה הטובה ביותר. עבודות איטום קירות חיצוניים אינו דומה לפעולה של צביעת מרפסות, תליית שלטים על בניינים אינה כמו תליית שלטים מעל כבישים ראשיים. לכל אחת מהמשימות דרוש אמצעי עבודה בגובה אחר ורק חברה מנוסה ומקצועית תוכל לערוך את ההתאמות הדרושות ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

כל סוגי המנופים לכל סוגי העבודות
היתרון בבחירה בספידרמן הוא שאנו מספקים את כל הפתרונות המתקדמים והיעילים ביותר לביצוע עבודות בגובה. זה יכול להיות מנוף סל שיתאים לעבודה במקומות גבוהים במיוחד, במות הרמה זרוע, במות הרמה מספריים, פיגומים מסוגים שונים וכמובן עבודות סנפלינג שמאפשרות להגיע גם לנקודות המאתגרות ביותר. לאחרונה מנופים עלו לכותרות בארץ בנסיבות לא מחמיאות במיוחד ובהקשרים של תאונות נוראיות שגרמו לנזק ולנפגעים. אנחנו מקפידים על ביצוע עבודות במנופים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר ועושים מאמצים אדירים כדי לסיים את העבודה בתוצאות הטובות ביותר ובשמירה על בטיחות העוברים והשבים ועל בטיחות העובדים שלנו.

עבודות מנוף - כמה זה יעלה לכם?
עלות שימוש במנוף משתנה בהתאם לסוג המנוף הדרוש, לאורך הפרויקט ולאופי העבודה עצמה. מסיבה זו לא נוכל לנקוב במחיר מסוים עבור שעת עבודה במנוף אבל מה שכן נוכל להגיד הוא שהמחיר הוא לא הפרמטר היחיד. אם תערכו השוואת מחירים לעבודה עם מנוף תיחשפו לקשת מחירים רחבה במיוחד ממחירים זולים מאוד ועד למחירים יקרים במיוחד. ההמלצה שלנו היא לבחור בשירותי חברה אמינה ומקצועית לעבודות בגובה, חברה עם ניסיון, המלצות וכמובן כל האישורים הדרושים. המחיר לעבודות בגובה הוא פונקציה חשובה אם כי איכות העבודה, האמינות והשירות הם חשובים לא פחות.

נכון שמדובר בביטוי שבא להמחיש שהכל אפשרי, אבל אצלנו בספידרמן השמיים הם באמת הגבול. אנחנו מצליחים להגיע לכל מקום, וגם לנקודות הגבוהות ביותר. אנחנו עושים את זה באמצעות מנופים שמשמשים אותנו לביצוע שלל עבודות כי יש עבודות שאפשר לבצע רק על מנוף. אלא שלא כל אחד יכול לעבוד על מנוף. לא רק שצריך אישורים מיוחדים והסמכה על פי חוק, דרושים גם ידע וניסיון בביצוע עבודות על מנופים. לנו יש אותם ונשמח לבצע עבורכם עבודות על מנוף בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. איך נעשה את זה? על מה נקפיד? ולמה ממש כדאי לכם לבחור ספידרמן לעבודות מנוף? כל התשובות כאן.

איך אנחנו דואגים שהעבודות שאנו מבצעים יהיו ברמה הגבוהה ביותר?
לא מספיק מנוף מתקדם ומשוכלל בשביל שהעבודה תהיה מושלמת. בשביל שזה אכן יקרה צריך תכנון מוקדם ואפיון של העבודה. מה הכוונה? כשאנחנו עומדים בפני משימה של עבודה על מנוף אנחנו בוחנים היטב את תנאי השטח, מאפיינים את אופי העבודה ורק אחר כך בוחרים את סוג המנוף שאיתו נבצע את העבודה. יש חשיבות גבוהה לתכנון מקדים של העבודה ורק כך אפשר להימנע מהפתעות בלתי צפויות. ככל שנדע יותר פרטים לפני תחילת העבודה נוכל להתאים את האמצעי המדויק ביותר עבורה ונוכל כך לדאוג שהתוצאה הסופית תהיה מושלמת.

מה כוללת עבודה על מנוף?
יש עבודות שנוכל להסתפק עבורן באמצעים אחרים. אלו יכולות להיות עבודות בגובה באמצעות סנפלינג, במת הרמה, או דברים אחרים. אבל אם דרוש מנוף לביצוע עבודה מסוימת, צריך לקחת בחשבון שמדובר בעבודה מורכבת יותר שדורשת ידע וניסיון. ישנם סוגים רבים של מנופים וצריך לדעת להתאים באופן מדויק את המנוף הנכון. יש מנוף סל, מנוף הרמה, מנוף לגובה בינוני, מנוף לגובה גבוה במיוחד וכו'. ברוב המקרים משתמשים במנופים לעבודות של  שיפוץ מעטפת בניין, צביעת מרפסות, גיזום עצים ולעתים גם התקנת שלטים בגבהים לא קונבנציונלים. מנופאי מוסמך הוא כזה שעמד בהצלחה בכל ההסמכות ומסוגל לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. עבודה על מנוף דורשת דיוק, הבנה של תנאי השטח, יכולת לבצע את העבודה הנדרשת וכמובן שמירה על בטיחות.

כך תבחרו בהצלחה חברה לביצוע עבודות על מנופים
אנחנו בטוחים שאתם לא רוצים "ליפול" על חברה לא מקצועית שתעשה לכם עבודה שלא תהיו מרוצים ממנה. בשביל שזה לא יקרה עליכם לבצע בחירה חכמה ולא ללכת שבי אחרי הבטחות שווא או מחיר נמוך באופן מחשיד. לפני שבוחרים חברה לעבודות בגובה חשוב לבחון את הניסיון שיש ברשותה, את ההסמכה שיש לה וכמובן את האפשרויות שהיא מציעה. האם היא עובדת עם מגוון רחב של סוגי מנופים , האם היא עושה תכנון מקדים ואפיון של סוג העבודה ותנאי השטח, האם היא מלווה את הפרויקט גם אחרי שהוא מסתיים? אנחנו בספידרמן עושים את כל אלו ומספקים ללקוחותינו שירות אמין ומקצועי, וליווי צמוד גם לאחר הסיום. יש לכם על מי לסמוך!

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות