»»

צביעת בניינים

מוסיפים צבע ואסתטיקה למרחב הציבורי

מכירים את זה שאתם הולכים ברחוב ומבטכם נתקל בבניין מוזנח שכל הקירות החיצוניים שלו מתקלפים? ומה עובר לכם בראש באותו הרגע? האם הייתם רוצים לגור בבניין הזה? לקנות או לשכור שם דירה? כנראה שלא... יכול להיות שהדירות בתוך הבניין מדהימות, מעוצבות ומושקעות. יכול גם להיות שהלובי שלו שופץ ממש לא מזמן ושכל מה שחשבתם על הבניין כשראיתם אותו מבחוץ ייעלם בשנייה שתיכנסו אליו, אבל זה כבר לא משנה. המשפט המוכר "אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו אמנם תקף כזה נוגע לעניינים אחרים, אבל במקרה של בניינים הוא לא עומד במבחן המציאות. בניין צריך להיות מטופח גם מבחינה חיצונית ואם הקירות מקולפים והצבע דהה, אנחנו כאן בדיוק בשביל זה. צביעת מעטפת ושיפוץ חזיתות בניינים הם המומחיות שלנו בספידרמן. יש לנו ניסיון רב בפעולות מסוג זה, גם בבניינים גבוהים במיוחד, תוך הקפדה על עבודה מהירה , איכותית ומקצועית.

צביעת בניינים בסנפלינג
כשזה נוגע למשימת צביעה חיצונית של בניינים, יש להשאיר את זה לחברה מקצועית שמתמחה בתחום עבודות בגובה. כדי להעניק לבניין מעטפת מטופחת, לתקן ליקויי צבע, בטון, שיש או חומר אחר נדרשת עבודה באמצעות סנפלינג. לא כל אחד יכול לבצע עבודות סנפלינג ולכן יש חשיבות בבחירה של חברה מקצועית עם כל הניסיון והאישורים הדרושים. חברת ספידרמן מבצעת צביעת בניינים בסנפלינג כבר שנים רבות תוך הקפדה על בטיחות ואיכות.

צביעת בניין משותף
האינטרס שלכם בתור דיירי הבניין או בתור חברת הניהול שלו הוא שהבניין יראה מצוין מבחינה חיצונית. כך ניתן יהיה להשכיר או למכור דירות בקלות רבה יותר, וכמובן שגם יהיה נעים יותר לגור בבניין. צביעת בניינים משותפים צריכה להיעשות עם חומרי הגלם הטובים ביותר שיהיו עמידים בכל תנאי מזג האוויר. בנוסף לחומרי הגלם, יש להקפיד על עבודה מדויקת ועל תוצאה סופית מושלמת. נשמח לצבוע עבורכם את הבניין ולדאוג שהוא יקבל חזות אסתטית ומטופחת.

שיפוץ חזיתות בניינים
צבע הבניין הוא חשוב אבל לא תמיד הוא מספיק כדי להעניק לבניין מראה חדש ויפה. לעתים ניתקל בבטון או בשיש שנשברו ויעיבו על המראה המטופח של הבניין. פעמים אחרות יהיו ליקויים מסוג אחר שיובילו לבעיות באיטום, לנזילות ולדליפות. במקרים מסוג זה יידרש שיפוץ לחזית הבניין שמצד אחד יהפוך את המראה שלו למטופח וחדיש, ומצד שני יענה על צרכים יום יומיים כמו בטיחות, איטום ובידוד. פנו אלינו ונשמח להעניק לכם ייעוץ על הפעולות הדרושות לשיפוץ הבניין שלכם. העבודה שלנו מלווה במהנדסים מקצועיים, תכניות מפורטות והיא מבוצעת על-ידי עובדים בעלי הכשרה מתאימה.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות