»»

שירות התקנת שלטים בגובה

השקעתם בשלט גדול וצבעוני, בחרתם בקפידה את המסר הפרסומי ואת הקריאטיב ואפילו מצאתם מקום גבוה ומרכזי להתקין אותו. עכשיו כל מה שנשאר לכם הוא למצוא חברה מקצועית לעבודות בגובה שתתקין לכם אותו.

למה חברה מקצועית? משום שהתקנת שילוט בגובה היא לא משימה של מה בכך. אתם בטח לא רוצים שכל ההשקעה שלכם בשלט תרד לטימיון וזה בהחלט עשוי לקרות אם השלט לא יהיה מותקן בצורה בולטת ומדויקת. חברת ספידרמן מבצעת תליית שלטים בגובה תוך שימוש באמצעים מתקדמים בהתאם לגודל השלט ולאופי המקום. נשמח לעמוד לרשותכם

התקנת שילוט בגובה עם סנפלינג
אחד מאמצעי עבודות הגובה העומדים לרשותנו הוא סנפלינג והוא משמש אותנו פעמים רבות להתקנה של שלטים. באמצעות הסנפלינג אנו מצליחים לתלות שלטים גדולים במיוחד שצריך לתלות במקומות גבוהים ומאתגרים. הסנפלינג מאפשר לנו למתוח את השלט בצורה מדויקת ולדאוג שכולם יראו אותו. ככה עושים פרסום נכון ואפקטיבי! צוות הספידרמנים שלנו מיומן ובעל ניסיון רב בעבודה בסנפלינג ואנחנו מקפידים על בטיחות מירבית לעובדים שלנו ולעוברים והשבים.

חברה מקצועית להתקנת שלטי ענק
כשמדובר על שלטי ענק שצריך לתלות מעל כבישים או מגגות מבנים צריך איש מקצוע שיעשה זאת. סולם לא יספיק ותלייה חובבנית של השלט לא תשיג את המטרות הפרסומיות שלנו ולכן חשוב להשאיר את המשימה לחברה לעבודות בגובה שהתקנת שלטי ענק היא המומחיות שלה. אנחנו בספידרמן מבצעים התקנה של שלטי חוצות גדולים במיוחד בכל הארץ , מצפון ועד דרום.

התקנת שילוט על מבנים בגובה
מבנים גבוהים ברחבי העיר הם מקום מעולה לתליית שלטי פרסומת, כל עוד מקפידים על תלייה מקצועית. הם נמצאים בגובה רב כך שכולם רואים אותם ואם מתקינים עליהם שלטים, כמעט ואין מי שמפספס אותם. כמובן שגם במקרה של התקנת שילוט על מבנים בגובה חשוב להקפיד על ביצוע עבודה איכותית, מדויקת ומקצועית. אנחנו כאן בדיוק בשביל זה , יש לנו מגוון רחב של אמצעים מתקדמים של התקנות בגובה ונדאג שאף אחד לא יפספס את השלט שהשקעתם הרבה כסף בהדפסה שלו.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות