»»

תליית שלטי ענק

אומרים שהגודל לא קובע אבל בכל מה שקשור לשילוט הוא לגמרי קובע ואל תאמינו למי שאומר לכם אחרת.

ככל שהשלט שלכם יהיה גדול יותר הוא יהיה בולט יותר, יגיע למספר אנשים רב יותר, וישיג תוצאות טובות יותר. אלא ששלט גדול זה לא מספיק כדי לעשות את כל זה, ובשביל זה צריך לדאוג שהוא יהיה תלוי באופן מושלם. לא כל אחד יכול לתלות שלטי ענק - אנחנו ב"ספידרמן עבודה בגובה" מומחים בזה! יש לנו את כל האמצעים לעבודה בגובה ולתליית שלטים בכל גודל בכל מקום.

מה צריך לדעת כשתולים שלטי ענק?
מכירים את זה שאתם הולכים ברחוב ורואים שלט שחצי ממנו נפל? בדיוק ממצבים כאלה אתם חייבים להימנע. הדבר האחרון שתרצו הוא שהשלט שכל-כך השקעתם בו ייהרס ולכן חשוב להקפיד על התקנה מקצועית. קודם כל צריך לבחור מקום ראוי עבור השלט, מקום שיהיה מספיק גדול בשביל להכיל אותו אך גם מספיק בולט בשביל שאף אחד לא יפספס אותו. דבר נוסף שצריך לבדוק הוא שההתקנה מתבצעת בצורה מקצועית, חזקה ומדויקת. בחרו בחברה שמתמחה בהתקנת שלטים גדולים ושיש לה את כל האמצעים הדרושים לכך. כמו כן יש לוודא שהשלט מיוצר מחומרים שמאפשרים לו לשהות בתנאי חוץ מבלי שהוא ייהרס או יישחק במהרה.

אמצעים שדרושים להתקנת שילוט בגובה
כדי לבחור את האמצעי המתאים, צריך לערוך מחקר של תנאי השטח במקום ולבחור נכון. בין האמצעים המקובלים להתקנת שילוט ניתן למנות: מנופי סל, במות הרמה ולעתים גם חבלים וסנפלינג. לכל מקום ולכל שלט יתאים אמצעי אחר ורק חברה עם ניסיון בהתקנת שילוט תוכל להתאים אאת הפתרון הטוב ביותר. מחיר התקנת שלט גדול ייקבע בהתאם לאמצעי שיעשה בו שימוש ובהתאם לפרמטרים נוספים כמו סוג השלט, גודלו והמיקום שלו.

כך תבחרו חברה שמבצעת התקנת שלטי חוצות
יותר משחשוב לבחור מי יעצב לכם את השלט חשוב לבחור מי יתקין לכם אותו. חברות לעבודות בגובה הן בדרך כלל הכתובת הטובה ביותר אבל גם אותן צריך לדעת איך לבחור. בחרו חברה עם ניסיון בהתקנת שילוט, עם ידע בתחום וכמובן עם צוות מקצועי ואמצעים טכנולוגיים מתקדמים. התקנת שילוט בגבהים לא קונבנציונאליים היא המומחיות שלנו בספידרמן ואנחנו נותנים שירותים לחברות מוכרות ביותר. נשמח לעמוד לצידכם ולדאוג שאת השלט שלכם אף אחד לא יפספס.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות