»»

תיקון סדקים חיצוניים בבניין גבוה

תיקון וסתימת סדקים בבניינים גבוהים זו המומחיות שלנו ומה שאנחנו יודעים (ואוהבים) לעשות הכי טוב.

גם החומר החזק והעמיד ביותר בעולם עלול להיסדק לאורך השנים ולכן אנחנו רואים בניינים סדוקים כמעט בכל מקום. זה לא אומר שלא בנו אותם טוב, שלא תיכננו אותם כראוי או שלא מתחזקים אותם בצורה טובה. זה בסך הכל אומר שבטון (או חומרי חיפוי אחרים) נוטים להיסדק ככל שהזמן עובר. אז במקום "לחפש אשמים" אנחנו ממליצים לפעול לתיקון הסדקים האלו וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. 

תיקון סדקים בקירות חיצוניים - לא רק בשביל האסתטיקה!
כשקירות הבניין סדוקים זה בולט לעין ומפריע מאוד מבחינה אסתטית ולכן רבים ממהרים לתקן אותם. אלא שחשוב לתקן את הסדקים האלו לא רק בגלל האסתטיקה שנפגמה אלא גם בשל הבטיחות. אמנם הסדקים האלו לא מבשרים על קריסת הבניין כבר מחר, אבל ככל שיעבור הזמן והסדקים לא יתוקנו זה עלול להוות סכנה ממשית. חשוב למלא את הסדקים ולתקן אותם כדי להגביר את הבטיחות ותחושת הביטחון של דיירי הבניין ושל העוברים והשבים.

חברה מקצועית לתיקון סדקים חיצוניים במבנים גבוהים
כשמדובר על סדקים בקירות חיצוניים חשוב לבחור בחברה מקצועית עם ניסיון וידע גם בסתימת סדקים ותיקונם, אבל גם בביצוע עבודות בגובה. בבניינים רבי קומות הסדקים יהיו לעתים במקומות שלא רואים או במקומות מאוד מאתגרים שיהיה אפשר להגיע אליהם רק עם מנוף או באמצעות סנפלינג. לחברה מקצועית לעבודות בגובה יש את הכלים והאמצעים והם יוכלו לבצע עבורכם עבודה יסודית, מקצועית וכזו שתשמש אתכם לאורך זמן.

הצעת מחיר לתיקון סדקים בקירות בניין
אז כמה עולה לתקן סדקים בקירות חיצוניים? ובכן, אין לכך מחיר אחיד וזה בהכרח תלוי במצב הבניין, בכמות הסדקים, במיקום שלהם ובפרמטרים נוספים. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ואנו נבוא לסרוק את הבניין ולאתר את כל הסדקים הקיימים. לאחר שנעשה זאת ביסודיות נוכל לתת לכם הצעת מחיר אמינה והוגנת ולבצע עבורכם את העבודה במידה ותבחרו בנו.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות