»»

תיקוני חוץ בבתים משותפים

איך דואגים שחזית הבניין תהיה מושלמת כשאתם תלויים גם בדיירים אחרים שזה לא בהכרח מפריע להם? צוות המומחים של "ספידרמן" מסביר

בין אם אתם רוצים להשכיר או למכור את הדירה שלכם וחשוב לכם שהערך יעלה, ובין אם אתם "סתם" רוצים להרגיש טוב בבית שלכם, חזית הבניין היא חשובה ביותר. מראה אסתטי ונעים שלה יעלה את שווי הדירות וישפיע על איכות החיים של הדיירים ולכן חשוב מאוד להשקיע בו. כל זה ברור וידוע, אבל מה קורה כשאתם מתגוררים בבית משותף?

מי מתקן לתקן ליקויי חוץ שפוגעים בדירה אחת או יותר?
על פי חוק המקרקעין ועד הבית חייב לתקן ליקויים בבניין כאשר הם פוגעים בדירה אחת או יותר. כך למשל אם ישנה בעיה באיטום הקיר שגורמת לנזילה באחת הדירות, יש הכרח לתקן אותה. במקרה מסוג זה בעל הדירה שנפגע צריך לפנות לועד הבית והוא אמור לדאוג לתיקון. במקרה שזה בניין בבעלות פרטית בעל הבניין ידאג לתיקון ובכל מקרה מומלץ לפנות אל חברה מקצועית לעבודות בגובה שתיקוני חוץ זו המומחיות שלה.

תיקונים אסתטיים בחזית בניינים משותפים
כשמדובר על תיקונים אסתטיים המצב הופך למורכב יותר בבתים משותפים. במקרה הזה אין חוב תיקון ועם זאת התיקון יכול לעלות את שווי הדירות וכמובן גם לשפר את איכות החיים. ההמלצה שלנו היא להעלות את הנושא לועד הבית המשותף ולנסות לגייס את כולם עבור התיקון. העלות של תיקוני חוץ "קוסמטיים" משתנה בין תיקון לתיקון ובהתאם למצב הבניין.

סוגי תיקוני חוץ בבתים משותפים
כשאנחנו מדברים על "תיקוני חוץ" אנחנו מדברים על כל סוגי התיקונים שמתקיימים בקירות החיצוניים. זה יכול להיות איטום סדקים בחזיתות, השלמת וחיזוק אריחים שנפלו, צביעת מרפסות, צביעת קירות, ועוד. חלק מהתיקונים נבצע באמצעות מנופים או במות הרמה וחלק אחר באמצעות עבודה בסנפלינג שמאפשרת לנו להגיע לכל נקודה, גם אם מדובר בבניינים גבוהים במיוחד. אנחנו מבצעים עבודות בגובה בצורה איכותית, בטיחותית ומהירה ונשמח לעמוד לשירותכם. גם המראה של הבית שלכם יכול להשתדרג ברגע אחד ולקבל בחזרה את האסתטיקה שאבדה לו עם השנים.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות