»»

חיזוק אריחי שיש

בניינים רבים בארץ נהנים מחיפוי אריחי שיש וסביר להניח שגם הבניין שלכם כזה. לא סתם בחרנו להשתמש במילה נהנים, זה כי אנחנו באמת חושבים שלחיפוי שיש בחזיתות בניינים יש שלל יתרונות.

ראשית, זה יוצר בידוד מצוין (דבר הכרחי במדינה עם אקלים חם כמו שלנו). שנית, זה יוצר מראה אסתטי ויוקרתי, דבר שחשוב גם לטוול הקצר אך גם לטווח הרחוק ויש לו משמעות רבה ביצירת ערך ושווי של הבניין והדירות שבו. דבר נוסף וחשוב במיוחד: בניין עם חיפוי אריחי שיש קל יחסית לתחזוק ומתבלה באופן איטי בהרבה מאשר חומרי חיפוי אחרים. אלא שכאן נכנס "אבל" גדול: עם כל היתרונות הרבים שיש לשיש, חשוב להבין שהוא אינו חומר נצחי וגם אריחי שיש, חזקים ככל שיהיו, יכולים להישבר או להיסדק. כל עוד מקפידים על חיזוק אריחים והחלפת השבורים אפשר ליהנות מהיתרונות שלו לאורך זמן. אחת המומחיות שלנו ב"ספידרמן" היא חיזוק והחלפת אריחי שיש בבניינים. אנחנו עושים את באופן יום יומי בבניינים נמוכים, גבוהים, בנייני דירות, בניינים מסחריים או בנייני משרדים. נשמח לעמוד לשירותכם!

איך מחזקים אריחי שיש בחזית בניין?
חשוב לזכור שאריחי שיש רופפים מהווים סכנה, עוד לפני שהם מהווים פגיעה באסתטיקה של הבניין. למעשה הם עלולים בכל רגע נתון להינתק ממקומם וליפול על העוברים והשבים. מסיבה זו אין לדחות חיזוק אריחי שיש שאינם מחוברים כהלכה וחשוב לעשות זאת בצורה מקצועית. החיזוק נעשה באמצעות חומרים ייחודיים ובדרך של עבודה מדויקת ואחראית. זו משימה שיש להשאיר למקצוענים שמתמחים בעבודה בגובה ולא כל אחד יכול לעשות זאת! עושים את זה בדרך כלל עם סנפלינג תוך חיזוק של כל אריח בנפרד. משתמשים בחומרי איטום והדבקה חזקים במיוחד שיבטיחו את עמידות האריח לאורך זמן.

כל כמה זמן צריך לחזק אריחי שיש?
ברמת העיקרון נהוג לחזק אריחי שיש כאשר הם רופפים ולא יציבים. אין זמן מוגדר לביצוע של הפעולה הזו, אם כי יש לבדוק את המצב בתדירות שוטפת כדי להימנע מהגעה למצב שכבר מהווה סכנה לציבור. ההמלצה שלנו היא לבצע בדיקות תקופתיות למצב אריחי השיש באמצעות חברה לעבודות בגובה שמתמחה בחיזוק אריחים.

החלפת שיש בקירות חיצוניים של בניינים
ישנם בניינים שלא תוחזקו כהלכה וניתן לראות שלא כל אריחי השיש נמצאים. חלק התרפפו ונפלו או הוסרו בשל כך שהיוו סכנה. במקרים אלו נבצע החלפה של האריחים החסרים על ידי השלמת אריחים חדשים. הפעולה הזו תשדרג את מראה הבניין וכן תשפר את הבטיחות שלו. חשוב לבחור אריחים זהים (או דומים ככל הניתן) ולהקפיד על עבודה בטיחותית ואיכותית.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות