»»

חברה לשיקום חזיתות מבנים

מכירים את המשפט "אל תסתכל בקנקן אלא במה שבתוכו?" ובכן, צר לנו לאכזב אתכם, אבל לא תמיד הוא נכון

במקרה של בניינים ל"קנקן" יש חשיבות רבה והשפעה גדולה על מה שקורה בתוכו. חזיתות בניינים משפיעות על המראה הכללי של הבניין והשכונה, הן מכריעות בענייני השכרה ומכירת דירות והן קובעות את איכות החיים של דיירי הבניין או בעלי הדירות שבו. מה שאנחנו מנסים להגיד הוא שלא ניתן להזניח את מעטפת הבניין וחשוב לדאוג שהיא תהיה אסתטית ותקינה. מחפשים חברה לשיקום חזיתות מבנים? נעים מאוד, אנחנו ספידרמן וזו המומחיות שלנו. נשמח לשפץ, לשקם, לתקן ולהחזיר לבניין שלכם את המראה המושלם שאבד לו עם השנים.

שיפוץ מעטפת בניינים במגוון אמצעים מתקדמים
כשאנחנו ניגשים למשימה של שיפוץ חזית בניין אנחנו בודקים את המקום באופן מדוקדק ומכינים תכנית פעולה שכוללת מגוון פעולות. זה יכול להיות תיקון אריחים שנשברו, השלמת אריחים שנפלו, תיקוני צבע וטייח, ועוד. אנחנו משתמשים באמצעים חדישים לעבודה בגובה כמו למשל: סנפלינג, במות הרמה, מנופים וכו'. כך אנו מצליחים להגיע לכל נקודה בבניין ולא מפספסים גם את המקומות המאתגרים יותר. צוות הספידרמנים שלנו בעל ניסיון רב בעבודה מסוג זה ומצליח להשיב גם לבניינים הישנים והמוזנחים ביותר את המראה האסתטי שהיה להם פעם.

שיקום מבנים שקיבלו צו מבנה מסוכן
קיבלתם צו הריסה למבנה מסוכן? אין לכם זמן מיותר לבזבז והרשויות מצפות מכם לתקן את הליקויים באופן מיידי. התחום של שיקום מנים שקיבלו צו הריסה מוכר עבורנו ואנו עוסקים בו בהצלחה שנים רבות. אנו פועלים לתיקון כל הליקויים ומקפידים על עבודה איכותית (שתעבור את מבחן הרשות) וכמובן על עבודה בגובה מהירה ומדויקת. נשמח לעמוד לצידכם ולדאוג שהבניין שלכם יעמוד בכל תקני הבטיחות המחמירים שנקבעו.

עבודות איטום ברמה הגבוהה ביותר
שיפוץ חזיתות בניינים כולל לא פעם גם עבודות איטום לקירות המבנה. מדובר בעבודות הכרחיות שמונעות חדירה של מים לדירות במבנה ולקירות הפנימיים. נכון שלא מדובר בפעולה עבור האסתטיות של הבניין, אך יש לה חשיבות רבה והשפעה מכרעת על איכות החיים. איטום מדויק ואיכותי מונע כניסת מים ומאפשר חורף יבש, נעים וחמים לכל מי שעושה שימוש בבניין. אנו מבצעים עבודות איטום באמצעים מתקדמים שמבטיחים תוצאה איכותית לאורך זמן.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות