»»

איטום מבחוץ - השיטות המובילות של מקצועני עבודה בגובה

איטום טוב הוא אחד מהמפתחות החשובים לאיכות חיים טובה. זה אולי נשמע מוגזם קצת, אבל בעיות וכשלים באיטום בהחלט פוגעים באופן מהותי באיכות החיים וצריך לפתור אותם.

כשמדובר על בניינים גבוהים לא מספיק איש מקצוע שמבין באיטום, צריך גם איש מקצוע שמבין בעבודות בגובה וכאן אנחנו נכנסים לתמונה! איטום בגובה הוא המומחיות שלנו בספידרמן ומה שאנחנו עושים בשגרה במבנים בכל הארץ. עם שיטות מתקדמות, צוות עובדים מיומן ועבודה מדויקת אנחנו מצליחים לשפר לדיירי הבניינים את איכות החיים ומבטיחים להם חורף יבש ונעים.

איטום בגובה באמצעות סנפלינג
כשמדובר על בניינים גבוהים במיוחד עם נקודות שלא תמיד קל להגיע אליהן, סביר להניח שנבחר לבצע את האיטום באמצעות סנפלינג. סנפלינג היא שיטה מתקדמת ואיכותית לביצוע מגוון רחב של עבודות בגובה, כולל עבודות איטום. באמצעות הסנפלינג אפשר להגיע לכל נקודה במבנה, כולל לנקודות הנסתרות והחבויות שלא ניתן להגיע אליהן עם אמצעים אחרים. שימו לב שלא כל חברה לעבודות בגובה עובדת עם סנפלינג שכן דרושה הכשרה מיוחדת בשביל זה ועובדים שמיומנים בטיפוס ועבודה עם סנפלינג.

איטום באמצעות מנופים או במות הרמה
שיטה נוספת לביצוע איטום של קירות חוץ בגובה היא באמצעות מנופים ובמות הרמה. אלו האמצעים המוכרים והידועים שמאפשרים לעובדים בגובה להגיע בביטחה לנקודות גבוהות במיוחד. אנחנו בספידרמן עובדים עם מנופים ובמות הרמה במגוון דגמים וסוגים חדשניים ומתקדמים. אנחנו מגיעים אל הבניינים הגבוהים ביותר ומבצעים איטום איכותי שמחזיק לאורך זמן. אנחנו גם מבצעים תיקון של איטום כושל או לקוי ודואגים למניעה של חדירת נוזלים מהקירות החיצוניים של המבנה.

בחירה מדויקת של השיטה בהתאם לתנאי השטח ואופי הבניין 
אין שיטה אחת שהיא מומלצת יותר משיטה אחרת ומה שחשוב זה להתאים את השיטה לתנאי השטח הקיימים. יהיה בניין שניתן יהיה לאטום בצורה איכותית רק באמצעות סנפלינג ויהיה בניין אחר שעבודה על מנופים גבוהים תספיק. לפני שאנחנו מבצעים עבודת איטום אנחנו עורכים סיור מקדים בו אנחנו בוחנים את מצב הבניין, את כשלי האיטום ואת תנאי השטח הקיימים. לאחר מכן אנחנו יוצרים תכנית עובדה ובוחרים את השיטה המתאימה ביותר למצב הנתון.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות