»»

מתי יודעים שצריך לבצע חיזוק אריחים?

אנחנו בספידרמן מבצעים חיזוק אריחים בבניינים בכל רחבי הארץ ומצליחים להשיג תוצאות מעולות בחידוש מראה הבניין ובשיפור הבטיחות שלו. נשמח לעמוד לצידכם! כך תדעו אם גם הבניין שלכם זקוק לחיזוק של האריחים שמכסים את המעטפת שלו.

נתחיל בזה שנרגיע אתכם ונספר לכם שגם לבניינים חדשים שנבנו ממש בשנים האחרונות נדרש חיזוק אריחים. עם כל הקידמה וההתפתחות בענף הבנייה, אריחים הם דבר שזז, מתרופף ואפילו נופל ולכן נדרש חיזוק שלהם וכן, זה נוגע גם לבנייני יוקרה חדשניים ומתקדמים.

אריחים מתנדנדים ורופפים בחזיתות בניינים
ישנם מצבים בהם ניתן לראות ממש (ואפילו בלי להתאמץ יותר מידי) אריחים שמנדנדים במעטפת הבניין. לפעמים זה יהיה "רק" התרופפות שלהם ולפעמים זה יהיה חוסר באריחים, כלומר שהם כבר התנתקו ונפלו. במצבים מסוג זה יש צורך דחוף בחיזוק האריחים ולא מומלץ להמתין עם המשימה יותר מידי. כל יום שתחכו עשוי לגרור נזק משמעותי יותר ולפגוע בתחושת הביטחון של דיירי הבניין ושל כל מי שעובר בסביבתו.

בניין ישן שזקוק לחידוש מראה ושיפור בטיחות האריחים שבו
ישנם בניינים ישנים בני עשרות שנים שאולי זה לא נראה לעין שהאריחים מתרופפים, אך בדיקה יסודית תגלה את זה למעלה מכך ספק. ההמלצה שלנו היא לעשות בדיקות מקיפות ויסודיות בבניינים ישנים על מנת "לתפוס בזמן" את האריחים שרופפים עוד לפני שהם מהווים סכנה. בבניינים ישנים יש סבירות גבוהה יותר להתרופפות של אריחים ולכן חשוב לערוך בדיקות מקיפות אחת לתקופה.

בדיקה מקצועית לצורך בחינה של חיזוק אריחים בבניין
כשזה לא נראה לעין שאריחי הבניין רופפים (מה שקורה במקרים רבים), רק בדיקה מקצועית תוכל להבהיר לכם האם יש צורך לחזק את אריחי הבניין שלכם. בדיקה שכזו צריכה להיעשות על ידי אנשי מקצוע שזו המומחיות שלהם. הם יטפסו למעלה הבניין, יגיעו גם אל הנקודות הנסתרות ביותר ויוכלו לתת דו"ח מצב על הכשלים והליקויים ועל מצב האריחים. אם אתם מתלבטים, חוששים, לא יודעים ובעיקר אם עבר מספיק זמן מאז הפעם האחרונה שבדקתם את מצב האריחים במעטפת הבניין שלכם, מהרו לקבוע בדיקה שכזו.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות