»»

שלבים בשיקום חזית מבנה

חזית המבנה בו אתם גרים (או המבנה שאתם הבעלים שלו) היא בעלת השפעה גדולה על לא מעט פרמטרים. חזית אסתטית ובטיחותית תתרום לערך הדירות או המשרדים שבבניין, תאפשר השכרה ומכירה מהירות יותר ותגדיל את הביקוש.

מעבר לצד האסתטי (שאנחנו לרגע לא מזלזלים בחשיבות שלו), לחזית בניין תקינה ושלמה יש גם השפעה נרחבת על הבטיחות. בתור דיירי הבניין או בעליו, עליכם מוטלת האחריות לשלום העוברים והשווים ולכן אתם אלו שתניעו את תהליך שיקום חזית המבנה. אנחנו בספידרמן עבודות בגובה עוסקים שנים רבות בשיפוץ ושיקום חזיתות בניינים והנה חלק מהשלבים שנכללים בתהליך:

איתור ליקויי בטיחות ובחינת הפעולות הדרושות
השלב הראשוני בהליך של שיקום חזית בניין מצריך בחינה מעמיקה של מצב הבניין ויצירת תכנית פעולה. ראשית נגיע למקום, נטפס לגובה ונבדוק את מצב הבניין מבחינת בידוד, אריחים, צבע, ונאתר את כל הליקויים שבו. לאחר שנאסוף את כל המידע נכתוב תכנית עבודה שבה נפרט בדיוק אלו פעולות נבצע וכמובן שגם נציג את העלויות. השלב הזה אמנם נראה פשוט, אך הוא חייב להיעשות בצורה יסודית ומעמיקה כדי שלא תתבצע פעולת שיקום שלאחריה יתגלו ליקויים נוספים.

השלמה ותיקון אריחים שבורים ורופפים
ברוב התהליכים שכוללים שיקום חזית ישנו צורך בהשלמת אריחים. בחלק מהבניינים אלו יהיו אריחי קרמיקה, בחלק פסיפס, בחלק שיש ובחלק אחר זה יהיה חומר חיפוי אחר. חיפויי בניינים מעניקים אסתטיות רבה לבניין, אך הם לא מחזיקים לנצח וכמעט תמיד יש צורך להשלים אריחים שנפלו או לחזק אריחים רופפים. פעולה זו תחזק את בטיחות הבניין מצד אחד, ותתרום למראה אסתטי ושלם מצד שני. כשמדברים על שיקום חזית בניינים מדברים בדיוק על זה!

איטום סדקים, בידוד וצביעה
בבניינים רבים אנחנו נתקלים בסדקים בקירות החיצוניים שיוצרים כשלים בבידוד. כחלק מהליך השיקום נפתור את בעיות הביטום וניצור איטום איכותי ויסודי. פעולה זו תיצור בידוד מצוין ותשפר באופן ניכר את איכות החיים של דיירי הבניין שלא יסבלו מחדירת נוזלים. בשלב האחרון נצבע את הקירות החיצוניים של הבניין, לעתים גם את המרפסות, ונעניק לבניין מראה חדש, נקי ואסתטי כמו שהיה לו בימיו הראשונים.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות