»»

עבודה בגובה על מנוף

עם כל הכבוד לסנפלינג ולכל סוגי הסולמות שקיימים היום בשוק או לאמצעי עבודה בגובה אחרים, יש משימות שאפשר לבצע רק עם מנוף.

עבודות בגובה עם מנוף הן עבודות שדורשות זהירות, מקצועיות וכמובן הסמכה. לא כל אחד יכול לעבוד עם מנוף (וטוב שכך!) ולמרות שיש תקנות ברורות בתחום, אנו עדיין עדים לתאונות עבודת מנוף לא מעטות וחבל שכך. אצלנו בספידרמן עובדי המנוף עברו את כל ההכשרות וההסמכות הדרושות לביצוע עבודות גובה על מנוף תוך הקפדה יתרה על זהירות ועל ביצוע עבודה איכותית. כשאתם בוחרים בנו אתם יכולים להיות שקטים ורגועים שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר ושהעובדים והעוברים והשבים יישארו שלמים ובטוחים.
הנה חלק ממשימות העבודה בגובה שאנחנו מבצעים בשיגרה

איטום קירות חיצוניים באמצעות מנוף
כדי לאטום את הקירות בבית שלכם תוכלו להשתלב בסולם פשוט, אבל האתגר האמיתי מתחיל כשיש צורך באיטום קירות חיצוניים בבניינים רבי קומות. במקרה הזה בדרך כלל יהיה צורך להשתמש במנוף כדי להגיע לכל הנקודות וכדי להביא לתוצאה הטובה ביותר. איטום איכותי מבטיח חורף יבש ומניעה של חדירת נוזלים לתוך המבנה וכדי להצליח בכך יש להשתמש גם בחומרי איטום מקצועיים , אך גם בצוות מיומן שידע להגיע לכל מקום בגגות ובקירות. אנחנו הכתובת שלכם!

תליית שלטי ענק בגובה עם מנופים
את שלטי הענק שתולים בנתיבי איילון או במרכזי ערים גדולות קשה עד בלתי אפשרי לתלות עם סולם או אפילו עם במות הרמה... לא רק שמדובר על מקומים גבוהים במיוחד, המשימה עצמה (של תליית השלט באופן מתוח ובולט) מצריכה דיוק מירבי. כשמבצעים תליית שלטים בגובה עם מנופים אפשר לדאוג שהשלט יהיה בולט ושאף אחד לא יפספס אותו, כמו גם שמי שתולה אותו יישאר בטוח לאורך כל המשימה.

עבודות חשמל, גינון ומשימות מיוחדות
חיבור או ניתוק של כבל חשמלי, גיזום של עץ גבוה מאוד, כריתת עצים שמהווים סכנה, תיקון תקלות חשמל וכל המשימות שמוגדרות "משימות מיוחדות" מבצעים ברוב המקרים באמצעות מנוף. עבודה על מנוף יכולה להשיג תוצאות מהירות, מדויקות ובטוחות ולכן במשימות שאינן משימות שבשיגרה (מה שנהוג לקרוא "משימות מיוחדות") משתמשים לרוב במנוף. אצלנו בספידרמן תמצאו מגוון סוגי מנופים, במות הרמה ואמצעים נוספים לעבודה בגובה וכמובן צוות ספידרמנים מיומנים ומקצועיים שישמחו לבצע כל משימה.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות