»»

ניקוי פירים ותעלות

אם המסעדה שלכם ממוקמת בקומה גבוהה (או שהארובה שלה ממוקמת גבוהה כנראה שלא תוכלו לנקות אותה בעצמכם.

בשביל לעשות את זה בצורה יעילה ואיכותית דרושים אנשי מקצוע שמוסמכים לביצוע עבודה בגובה ומבינים דבר או שניים בניקוי ארובות. אותו הדבר תקף גם לגבי ניקוי של פירים וגם משימה זו צריכה להתבצע על ידי מקצוענים עם ניסיון בעבודות גובה. אנחנו הכתובת בדיוק בשביל זה! ניקוי פירים, תעלות וארובות זו המומחיות שלנו ואנחנו מספקים שירותים ללקוחות בכל רחבי הארץ. נשמח לעמוד (ולטפס גבוה) גם לשירותכם!

ניקוי ארובות ומנדפים במסעדות
כמעט בכל מסעדה או עסק בתחום המזון ישנם ארובה ומנדף שצריך לתחזק ולנקות באופן קבוע. צוות הספידרמנים שלנו בעל ניסיון רב בניקוי ותחזוקה שוטפת של ארובות וציוד מסעדות שממוקם בגובה תוך הקפדה על בטיחות, חומרים איכותיים, ועבודה מהירה ומקצועית. צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר אמינה ונוחה ואנחנו נדאג שהציוד שלכם יהיה נקי ומתוחזק ברמה הגבוהה ביותר.

תחזוקה שוטפת של פירים ותעלות
ניקוי שנתי לתעלה או לפיר שתחת תחום אחריותכם אינו מספיק, ואתם בטח יודעים את זה. ציוד שכזה צריך להיות מתוחזק באופן שוטף על מנת שיוכל לפעול באופן תקין ולשרת אתכם לאורך זמן. תחזוקה שוטפת גם מונעת תקלות ולכן יש לה חשיבות גבוהה במיוחד. אנחנו מבצעים ניקוי תעלות מיזוג אוויר במזגנים תעשייתיים, ניקיון של פירים תעשייתיים ועוד.

ניקוי פירים על פי תקנות משרד הבריאות
בכל מה שקשור לניקיון ותחזוקה של ארובות, מנדפים, פירים ותעלות ישנן תקנות ונהלים ברורים שנכתבו על ידי משרד הבריאות. מטרת התקנות האלו היא למנוע (או לפחות לצמצם) את זיהום האוויר ולדאוג לשלומם ובריאותם של מי שעובר ונמצא בסביבה. כשאנחנו מבצעים משימות מסוג זה אנחנו פועלים לפי הנהלים המחמירים ומבצעים עבודה איכותית ובטוחה. דאגו לציוד שלכם ודאגו ללקוחות ולעובדים שלכם! פירים ותעלות יש לנקות באופן קבוע למען ביטחונכם וכמובן שגם כדי שלא תקבלו קנסות.

אנחנו יודעים כמה קשה לנהל עסק ואנחנו כאן כדי שלכם יהיה קל יותר ונקי יותר. תנו לנו לעשות את העבודה השחורה :)

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות