»»

ביצוע עבודות סנפלינג

בכל פעם שאנחנו נקשרים ברצועות והריתמות אנחנו מתרגשים מחדש. סנפלינג הוא בשבילנו הרבה יותר מרק עבודה והוא לגמרי דרך חיים

אנחנו אוהבים את הגובה, את האקשן, את האתגר ואת האפשרות שאנחנו יכולים להגיע לכל מקום שאנחנו רוצים. זה ללא ספק היתרון הגדול של ביצוע עבודות בסנפלינג: היכולת להגיע לכל נקודה, במיוחד לנקודות נסתרות וגבוהות במיוחד שלא ניתן להגיע אליהם עם אמצעים אחרים לעבודה בגובה. עבודות סנפלינג הן המומחיות שלנו ב"ספידרמן" ומה שאנחנו אוהבים ויודעים לעשות הכי טוב. הנה חלק מהמשימות שאנחנו מבצעים בימים שבשגרה.

שיפוצים באמצעות סנפלינג
כמעט בכל אתר בנייה או בניין שעובר שיפוצים בגובה אנחנו רואים פיגומים ומנופים וחושבים לכאורה שאלו אמצעי עבודה בגובה יחידים שבהם נעשה השימוש. אבל האמת היא שאת אנשי הסנפלינג לא רואים - הם באים והולכים בסוף יום העבודה ואין להם ממש זכר, למרות שתפקידם בכוח הוא משמעותי. מרבית עבודות השיפוצים בגובה נעשות עם סנפלינג כי כך אפשר להגיע לנקודות נסתרות ומאתגרות ולבצע בהצלחה את כל סוגי השיפוצים: צבע, טייח, החלפת אריחים בקירות חיצוניים, ועוד.

התקנת שילוט בגובה עם סנפלינג
כמעט כל שלט שאתם רואים (ואנחנו לא מתכוונים לשלטים במרפסות) נתלה באמצעות סנפלינג. גם שלטי החוצות באיילון ובצמתים המרכזיים נתלה לרוב באמצעות סנפלינג. פשוט כי זו הדרך המהירה והנוחה ביותר לתלות שלטי ענק בצורה בולטת ובמקומות מאתגרים. צוות העובדים שלנו מוכשר ומיומן בתליית שילוט בסנפלינג ואנחנו מבצעים עבודות עבור לקוחות עסקיים גדולים בכל הארץ. נשמח לעמוד (או להיתלות...) גם לשירותכם!

איטום קירות בסנפלינג
בכל פעם שהסתיו מגיע כמות הפניות לאיטום קירות חיצוניים עולה בצורה משמעותית. כולם רוצים להיערך לחורף ולהבטיח לעצמם חורף יבש וזה ברור ומובן. כשמדובר על איטום קירות בבניינים רבי קומות, עבודות סנפלינג הן הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. במקרים רבים הנזילות מגיעות מסדקים במקומות פחות נגישים בקיר , מקומות שאפשר להגיע אליהם עם סנפלינג בלבד. לצד זה חשוב להקפיד על שימוש בחומרי איטום מקצועיים ועל ביצוע עבודה יסודית ומדויקת. מה שאנחנו באים לומר הוא שלא מספיק לדעת "לעלות על סנפלינג" ובהחלט דרושה בקיאות גם במשימה של איטום קירות.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות