»»

האתגרים בתליית שלטים בגובה רב

התקנת שילוט בגובה היא אחת מהמומחיות שלנו בספידרמן ומה שאנחנו מבצעים באופן יומיומי באיזורים שונים בארץ. הנה חלק מהאתגרים שמתלווים למשימה:

מכירים את זה שבמהלך תקופה של בחירות על המרפסות ברחוב שלכם מתמלאות בשלטים כאלו ואחרים? שלטים מהסוג הזה כל אחד יכול לתלות וחוץ מחוט, מספריים וסולם לא צריך יותר מידי. האתגר מתחיל כשמדובר על תלייה של שלטים גדולים יותר בגובה רב יותר. כמו אלו שרואים באיילון או על בניינים גבוהים במיוחד. שלא כמו שלטים במרפסת, את השלטים האלו לא כל אחד יכול לתלות ובהחלט דרושים אנשי מקצוע לשם כך.

התקנת שילוט בצורה בטיחותית שלא תפגע בעוברים והשבים
אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים עליהם דגש הוא בטיחות. גם של המתקינים שמטפסים לגובה רב, אבל גם של כל מי שעובר בסביבת השלט. בתור בעלי השלט אתם בטח לא רוצים להיות אחראים למקרה ששלט נופל חלילה ופוגע במישהו שרק עבר בסביבה. כשמדובר על שלטי חוצות ושלטי ענק ברחוב יש חשיבות מכרעת לבטיחות וחשוב לנקוט בכל אמצעי הזהירות הדרושים. אנחנו בספידרמן מתקינים שילוט בגובה תוך הקפדה על הנהלים והתקנות ועושים שימוש באמצעי בטיחות מתקדמים ששומרים על העובדים שלנו ועל כל מי שנמצא בסביבה.

התקנה מדויקת ובולטת
המטרה של התקנת שלט גבוה הוא שכולם יוכלו לראות אותו. בשל כך דרושה התקנה מדויקת של שלט מתוח היטב שכל מי שעובר בסביבה (בין אם ברגל ובין אם ברכב) לא יוכל לפספס אותו. מדובר באתגר לא קטן שכן ככל שהשלט גדול יותר, כך הקושי להתקין אותו בצורה מתוחה ומדויקת הוא רב יותר. מה עושים? בוחרים איש מקצוע מומחה עבודות בגובה והתקנת שלטי ענק בגובה רב וסומכים עליו שיש לו את הידע והכלים לבצע את המשימה כהלכה.

שימוש באמצעי עבודה בגובה מתאימים
אם בתליית שלט במרפסת או בחצר הבית שלכם יספיק בדרך כלל כסא או מקסימום סולם, כאן המקרה שונה לחלוטין. תליית שלטים בגובה רב מצריכה שימוש באמצעי עבודה בגובה שיכולים לנוע החל ממנופים ובמות הרמה ועד לתלייה באמצעות סנפלינג. החוכמה היא לבחור את האמצעי המתאים ביותר להתקנת השילוט מתוך תכנון ומחשבה להשגת התוצאות הטובות ביותר.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות