»»

חידוש מבנה בדרך הקלה

עד לא מזמן הבניין שלכם היה הכי יפה ומרשים בסביבה. הקירות שלו נראו חדשים, הצבע היה חזק ובולט, האיטום היה מושלם ובאופן כללי זה היה בניין שנעים לגור בו או אפילו רק להביט בו. ועכשיו מה?

כמו כל דבר אחר גם בבניין שלכם הזמן הותיר סימנים. חלק מהאריחים שמצפים את הקירות החיצוניים נפלו, הצבע דהה, לפעמים מחלחלים מים לפנים הבניים ואפשר לומר שאיכות החיים שלכם נפגעה. בניגוד למה שרבים חושבים לא צריך להיכנס לפרויקט ארוך ויקר של חידוש מראה הבניין, ובהחלט אפשר לעשות את זה בדרך הקלה. שיפור חזית בניינים הוא המומחיות שלנו ב"ספידרמן- עבודות בגובה" והנה חלק מהפעולות שיכולות להשיב למבנה שלכם את המראה החדיש והמרשים.

השלמת אריחים שנפלו וחיזוק אריחים מתנדנדים
בניינים רבים בארץ מחופים באריחי שיש, פסיפס, קרמיקה או חומרים אחרים. אין כל וויכוח על כך שהאריחים מעניקים לחזית הבניין מראה מטופח ויוקרתי, אלא שכאשר חלק מהאריחים נופלים המראה המרשים נפגע ברגע אחד. באמצעות השלמה של אריחים שנפלו וחיזוק אלו שמתנדנדים, ניתן לשפר את מראה הבניין בצורה קלה ומהירה יחסית. חשוב להשתמש בחומרים חזקים ואיכותיים וכמובן להשתמש באריחים זהים לאלו החסרים.

חידוש צבע בקירות חיצוניים ובמרפסות
צביעה מחדש של קירות הבניין זוהי פעולה נוספת שיכולה לתרום למראה מטופח וחדיש לבניין. גם במקרה הזה מדובר במשימה קלה לביצוע שלרוב אינה מצריכה אישורים מיוחדים או בירוקרטיה מתישה. ניתן לצבוע את הקירות החיצוניים וניתן לצבוע מרפסות (במידה ויש כאלו). בתום העבודה תהיו עדים למבנה במראה משודרג שקיבל "חיים חדשים".

איטום קירות בניינים ואיתור נזילות
כשלים ובעיות באיטום אמנם לא פוגעים באסתטיקה של הבניין אך הם בהחלט פוגעים באיכות החיים של המשתמשים בו. באמצעות פעולה פשוטה באופן יחסי של איתור נזילות ואיטום הקירות החיצוניים, ניתן לחדש את המבנה ולהשיב לו את העמידות והחוזק שאבדו לו. זוהי אחת מהפעולות הנחוצות ביותר לשיפור איכות החיים וליצירת מבנה איכותי ויבש. נשמח לעזור לכם בביצוע פעולות פשוטות ומהירות שישיבו את המבנה שלכם למצב הראשוני, המטופח והמרשים שלו.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות