»»

3 סיבות לבצע השלמת אריחים בבניינים גבוהים

שיטוט קצר ברחוב שיגרתי באחת הערים בארץ יחשוף אתכם לעובדה שהמון בניינים גבוהים מחופים באריחים. אלו יכולים להיות אריחי קרמיקה, שיש, פסיפס או חומרים אחרים.

הסיבה לחיפוי הבניין באריחים היא לרוב אסתטית , אך ישנן גם סיבות נוספות שקשורות בבידוד טוב יותר ובעמידות. היתרונות של חיפוי קיר חיצוני של בניין באריחים הם רבים וברורים, אך ישנו גם חיסרון ברור שמדבר על כך שהאריחים האלו אינם נצחיים והם בהחלט יכולים ליפול. גם אם משתמשים באריחים איכותיים ביותר ומבצעים את העבודה הכי מדויקת שיש, הם יכולים ליפול. אז מה עושים? מבצעים השלמת אריחים. מדובר בפעולה שגרתית שאנו מבצעים בבניינים גבוהים ברחבי הארץ ולקוחות חכמים מבינים שממש לא כדאי לדלג עליה. הנה 3 סיבות שישכנעו גם אתכם

בטיחות! ולא רק של דיירי הבניין
אריחים מתנדנדים מהווים סכנה ברורה ומיידית לכל מי שמסתובב בקירבת הבניין. לא ניתן לדעת האם ומתי הם ייפלו ולכן בכל פעם שיש אריח מתנדנד נדרש חיזוק שלו. כאשר ישנם אריחים חסרים (כלומר כאלו שכבר נפלו) זה מהווה סכנה לעמידות של שאר האריחים ולכן יש צורך בהשלמת אריחים. הסכנה היא עבור דיירי ומשתמשי הבניין שמגיעים אליו בכל יום, אך גם לעוברי אורח שמסתובבים באיזור. אריחים חסרים או מתנדנדים הם סכנה ממשית ויש לטפל בהם במהרה!

שיפור המראה האסתטי של חזית הבניין
למראה החיצוני של הבניין שלכם יש השפעה גדולה על השכרה ומכירה של דירות בו, אך גם על התחושה של כל מי שגר ומשתמש בו. בניין אסתטי ונקי הוא הדרך שלכם לשדרג את איכות החיים של הדיירים ולסייע לכל מי שרוצה להשכיר או למכור דירות בו. אריחים חסרים בחיפוי הבניין פוגעים משמעותית באסתטיות שלו וברושם שהוא מייצר. השלמת אריחים היא אחת מהפעולות הבסיסיות ביותר בשיפור חזית הבניין ובתום עבודה פשוטה יחסית תוכלו גם אתם לשדרג פלאים את מראה הבניין שלכם.

יצירת בידוד ואיטום טובים יותר
למרות שאסתטיקה היא חשובה לאריחים בחזית הבניין יש גם תפקיד משמעותי באיטום ובידוד. ברגע שיש אריח חסר מי הגשמים (או נזילה של צינורות) יכולים לחדור בקלות רבה יותר אל הקירות הפנימיים ולפגוע משמעותית באיכות החיים. גם הבידוד נפגע כשיש אריח חסר ומרגישים באופן חזק בהרבה קור קיצוני או חום הביל. אלו סיבות אקוטיות שבגללן ממש לא כדאי לוותר על השלמת אריחים שנפלו. נשמח לבצע זאת עבורכם במקצועיות, יעילות ומהירות.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות