»»

התמחות בפרויקטים גדולים של עבודה בגובה

אנחנו בספידרמן מתמחים בפרויקטים גדולים בגובה ונשמח לספק לכם שירות אמין, מהיר, מקצועי ובטיחותי. הנה חלק קטן מהדברים שאנחנו עושים בשגרה

לנקות את הגג בבית הפרטי שלכם או לתלות שלט לבחירות הקרובות במרפסת שלכם (כמעט) כל אחד יכול. כשמדובר על פרויקטים גדולים ומורכבים שמצריכים עבודה בגובה, יש לפנות למקצוענים בתחום. עם כל הכבוד לכישורים שלכם (ואנחנו בטח לא מזלזלים בהם) כשמדובר על עבודה בגובה בהיקף גדול דרושים אמצעים מיוחדים, ניסיון וכישורים מיוחדים, ודרושים עובדים עם הסמכה וידע בעבודה בגובה.

איטום קירות חיצוניים בבניינים בגובה רב
אחת מהמשימות השכיחות ביותר אצלנו היא איטום קירות חיצוניים של בניינים רבי קומות. כשמדובר על קירות פנימיים בדירות בדרך כלל האיטום מתבצע על ידי בעל הדירה או על ידי איש מקצוע שמתמחה בשיפוצים פשוטים. איטום קירות חיצוניים דורש ניסיון בעבודה בגובה, כמו גם שימוש באמצעים כמו סנפלינג, פיגומים או מנופים, מה שלא לכולם יש. מדובר בפרויקט גדול שמצריך הגעה לכל הנקודות הנסתרות בבניין ושימוש בחומרי איטום מתקדמים ויעילים. איכות האיטום של הקירות החיצוניים תשפיע על איכות החיים של דיירי הבניין ולכן צריכות לדאוג לביצוע מושלם.

התקנת שילוט בגבהים לא קונבנציונאלים ובאמצעים מתקדמים
תליית שלטים במרפסת הביתית באמת כמעט כל אחד יכול, אבל כשמדובר על שלטים של חברות מסחריות דרושים מקצועיות ודיוק. בדרך כלל גם מדובר על שלטי ענק שאמורים להיתלות במקומות גבוהים ובולטים (למשל איילון) ודרוש שימוש באמצעים מתקדמים, לרוב זה יהיה סנפלינג. אחת מהמשימות שאנחנו מבצעים בתדירות שוטפת היא תליית שלטים לחברות מסחריות. אנחנו בוחנים את השטח, את אופי וגודל השלט, ומתאימים את האמצעי המתאים ביותר כדי שהשלט יהיה בולט, חזק ובטיחותי.

תיקון והחלפת אריחים ופסיפס בקירות מבנים גבוהים
מכירים את הביטוי "אל תסתכל בקנקן אלא במה שבתוכו?", ובכן הוא נכון במקרים רבים, אך במקרה של חזות בניין הוא לא תקף. האסתטיקה של חזית הבניין מלמדת הרבה על מה שבתוכו והיא יכולה להשפיע על מכירת דירות בבניין, מחירי שכירויות וכמובן איכות החיים של הדיירים. החלפה ותיקון של אריחי שיש ופסיפס המצפים בניינים נחשבת לפרויקט מורכב שיש לבצע באמצעות חברה מוסמכת לעבודות בגובה. תוצאה מוצלחת תיצור בניין אסתטי ובעל מראה רענן וחדש. זאת כמובן עוד לפני שדיברנו על הבטיחות.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות