»»

ביצוע פרויקטים מורכבים בעבודה בגובה

אנחנו, בספידרמן עבודות בובה, מתחמים בביצוע פעולות מורכבות בגובה במגוון רחב של תחומים

לצבוע קיר במרפסת או לאטום סדק שנוצר בקיר בקומה השנייה אולי (כמעט) כל אחד יכול לעשות, ואולי אין צורך לשלם לאיש מקצוע. בהנחה שמדובר בתקלה פשוטה יחסית שתוכלו להתגבר עליה לבד (בסיוע חומרים מקצועיים שניתן לרכוש בכל חנות), באמת אין סיבה שתבזבזו את הכסף שלכם. אך כשמדובר על משימות מורכבות יותר אל תתנו לכל אחד לעשות אותן. בחרו חברה לעבודות בגובה שמתמחה בפרויקטים מהסוג שדרוש לכם כדי להיות בטוחים שהתוצאה הסופית תהיה יעילה, מהירה ואמינה. "פרויקטים מורכבים" הם השם השני שלנו כאן ב"ספידרמן" ומה שאנחנו יודעים ואוהבים לעשות הכי טוב.

איטום קירות וסדקים בבניינים גבוהים
נכון שאמרנו שאיטום של סדק יחיד כמעט כל אחד יכול לבצע? ובכן, כשמדובר על ריבוי סדקים בקירות חיצוניים של בניין גבוה זה כבר הופך את כל הסיפור לפרויקט מורכב שצריך להשאיר לבעלי מקצוע. סדקים בקירות חיצוניים, שלא כמו אלו שקיימים בקירות הפנימיים, עלולים לגרום לנזילות, רטיבות ולנזקים גדולים נוספים ולכן חשוב לטפל בהם במהרה. חשוב לעבור על כל הקירות החיצוניים בבניין (גם במקומות שקשה יותר להגיע אליהם) ולאטום באמצעות חומרי "סיכה" מקצועיים. רק חברה לעבודות בגובה עם ניסיון בתחום תוכל להגיע לתוצאה איכותית.

התקנת שילוט בגבהים לא קונבנציונליים
בבחירות לכנסת או לראשות העירייה כולנו תולים שלט במרפסת וגם ביום העצמאות אנחנו "לא נשארים חייבים" ומצטרפים לחגיגה. אבל כשמדובר על עסק שרוצה שכולם יראו את השלטים שהשקיע בהם ורוצה שהם יהיו תלויים בגובה רב ובצורה אסתטית, עליו להשאיר את זה למקצוענים. התקנת שילוט בגובה רב נחשבת גם היא לפרויקט מורכב שדורש אמצעים מיוחדים לעבודה בגובה: סנפלינג, פיגומים, במות הרמה ואפילו מנופים.

תיקון והשלמת אריחים בגורדי שחקים, שיפוצים בגובה
אריחי הבניין בקירות החיצוניים משמשים גם לצורכי בידוד וגם לצרכי אסתטיקה. שני הצרכים הם חשובים וחיוניים וברגע שהאריחים פגומים הם לא נותנים את המענה הדרוש. יתרה מזאת, אריחים שבורים ומתנדנדים עלולים להוות סכנה לעוברים והשבים וכבר הוצאו צווי הריסה לבניינים שנתקלו בבעיה כזו. הפתרון הוא חיזוק אריחים, תיקון אריחים סדוקים והשלמת אריחים חסרים. זו משימה שדרוש ידע מקצועי כדי למלא אותה כיוון שהיא נחשבת למורכבת במיוחד. דרושים דיוק, עמידה בתקני בטיחות מחמירים, שימוש בחומרים איכותיים ומקצועיים והבנה בתחום. רק חברה מקצועית לביצוע עבודות בגובה תוכל לבצע את זה עבורכם.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות