»»

קצת על ניקוי ותחזוקת פירים וארובות

את השירותים שלכם בבית אתם מקפידים לנקות בתדירות גבוהה? מה לגבי המטבח? אנחנו בטוחים שאתם דואגים לניקיון שוטף שלהם ומקפידים על תחזוקה שתמנע תקלות ובעיות. כך בדיוק עליכם לנהוג עם הארובה והפיר

זה בכלל לא משנה אם זו ארובה ביתית או ארובה תעשייתית שמשמשת את העסק שלכם. שלא כמו השירותים או המטבח, במקרה הזה תזדקקו לשירותי חברה מקצועית שעוסקת בניקיון ותחזוקה של ארובות ופירים. מדובר במשימה שדורשת ידע, ניסיון, ציוד מיוחד ומקצועיות. אנחנו בספידרמן נותנים שירות כזה ללקוחותינו ומקפידים על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, אמינות ובטיחות. נשמח לעמוד לצידכם!

ניקוי פירים - אל תנסו את זה בבית!
גם אם הפיר שלכם לא נמצא במקום גבוה במיוחד ונדמה לכם שאתם יכולים לנקות אותו לבד, ממש לא מומלץ לעשות זאת. ולא רק שזה לא מומלץ, זה אפילו מסוכן! חשוב לזכור שבפירים עוברים שמנים, עשן ומגוון חומרים מזהמים וצריך ציוד מיוחד כדי לנקות אותם בביטחה. חברות לניקיון פירים וכמובן חברות לעבודה בגובה מחזיקות בציוד הזה ומבצעות עבודה יסודית ומקצועית. ניקיון פירים בתדירות קבועה הוא חלק בלתי נפרד מהתחזוקה שלהם וחשוב להקפיד על זה.

ניקוי ותחזוקה של ארובות זו הדרך שלכם להבטיח עבודה יעילה שלהן
בדיוק כמו בפירים, גם בארובות עוברים עשן ומגוון חומרים וחלקיקים מזהמים ומסוכנים. ארובה (ביתית או תעשייתית) נועדה כדי לסנן ולתעל את האוויר המזוהם מחוץ למבנה ולהבטיח אוויר נקי בתוך המבנה. כדי שהמשימה הזו תתבצע ביעילות ובהצלחה תעלות הארובה חייבות להיות נקיות ומתוחזקות כהלכה. לא מספיק להתקין ארובה ולקוות שהעבודה תיעשה. ישנה חובה לתחזק אותה כהלכה ! גם במקרה הזה בדרך כלל לא תוכלו לעשות את זה לבד ותצטרכו להיעזר בשירותי חברה מקצועית.

חברה מומלצת לניקוי ארובות ופירים - כך תבחרו בחוכמה
אז איך בוחרים חברה מקצועית לניקיון של פירים וארובות? קודם כל מוודאים שלעובדי החברה יש ניסיון והסמכה של עבודה בגובה. לאחר מכן שואלים לגבי הניסיון והידע שיש ברשותם. ניקוי פירים וארובות אינו דומה לאף משימה אחרת של ניקיון וצריך ידע ספציפי. בנוסף לכך דרושה גם עמידה בתקנים מחמירים בנושא ניקיון ארובות ולכן רק חברה שזו ההתמחות שלה יכולה לתת לכם שירות אמין ומקצועי. אל תתפשרו בעניין!

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות