»»

סוגים של שיפוצים בגובה

גם הבניין החדיש והמתקדם ביותר יזדקק בשלב כזה או אחר לשיפוצים.

זה לא שאנחנו באים להשבית את שמחת הבניין החדש שלכם חלילה, אלא שאנחנו מגיעים מהתחום ומנוסים בשיפוצים של בניינים גבוהים במיוחד. אז כן, גם בניינים שנבנו ממש בשנים האחרונות זקוקים לתיקון או שיפוץ ואם לא לזה אז לפחות לתחזוקה שוטפת שתמנע את הצורך בשיפוץ מאסיבי. כשמדובר על שיפוצים בגובה יש צורך בחברה שעבודות בגובה הן המומחיות שלה. לא מספיק ניסיון של שנים בתחום השיפוצים ויש דרישה גם לניסיון של שנים בתחום עבודה בגובה. אנחנו ב"ספידרמן" מחזיקים בשני סוגי הניסיון ומבצעים מגוון רחב של עבודות שיפוצים בגובה. הנה חלק מהמשימות שאנחנו מבצעים על בסיס יומי בבניינים בכל רחבי הארץ

תיקוני אריחים חסרים או מתרופפים
אחד מסוגי השיפוצים הנפוצים ביותר לבניינים בגובה הוא תיקון אריחים. אם תלכו ברחוב שגרתי וודאי תוכלו לראות שהבניינים שנבנו בעשורים האחרונים מרוצפים באריחים מסוגים שונים. אלו יכולים להיות אריחי שיש, קרמיקה, פסיפס או כל חומר אחר שמעשיר את הבניין ביופי ואסתטיקה. החיסרון של האריחים האלו (לצד היתרונות הברורים) הוא שהם נותים להתרופף ובמקרים מסוימים אפילו להתנתק. אפשר להתגבר בקלות על זה על ידי טיפול שגרתי באריחים וחיזוק שלכם באמצעות חומרים שונים.

איטום חיצוני של קירות וגגות בניינים
יצא לכם פעם להיכנס לדירה בבניין בחורף ו"לזכות" למים שמחלחלים מתוך הקירות? הצרה הזו היא מנת חלקם של בניינים חדשים וישנים כאחד ומקורה בקירות חיצוניים שאינם אטומים. אנחנו מבצעים איטום קירות וגגות בגובה לקראת החורף ולאורך השנה כולה. אנחנו משתמשים במגוון אמצעים לעבודה בגובה שמאפשרים לנו להגיע גם לנקודות המאתגרות והנסתרות ביותר. איטום חריצים מאפשר למנוע ממי הגשמים לחלחל לקירות הפנימיים ולהבטיח לדיירים ולמשתמשי הבניין חורף יבש וחמים.

חידוש צבע ושליכט
המראה החיצוני של הבניין הוא בעל חשיבות רבה במיוחד. הוא יכול להשפיע על אפשרויות המכירה וההשכרה של הדירות בו, על הביקוש לנכסים וגם על ההרגשה של מי שמשתמש בו או אפילו רק עובר לידו. בדיוק בגלל זה עבודות של תיקוני צבע ושליכט הן נפוצות במיוחד ומתקיימות בבניינים מכל הסוגים, כולל כאלה בני כמה שנים. נשמח להפוך גם את הבניין שלכם לחדש ויפה בדיוק כמו שהיה בשנה שבנו אותו!

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות