»»

התקנות בגובה

התקנות בגובה

התקנות של שילוט, תאורת רחוב, מזגנים או כל דבר אחר שדורש התקנה בגובה מחייב עמידה בחוקים ובכללים שנקבעו על ידי המוסד לבטיחות וגהות. מה זה אומר? שגם אם יש לכם סולם ממש גבוה והרבה מאוד אומץ לא תוכלו לעשות את זה בעצמכם. אלא אם כן אתם מוסמכי עבודה בגובה. חשוב לזכור שמעבר לבטיחות האישית של המתקין, דברים שמתקינים בגובה עלולים לסכן את כל מי שעובר בסביבה ולכן נקבעו כללים ברורים לכך - וטוב שכך! התקנות בגובה הן המומחיות שלנו בספידרמן ויש לנו מגוון דרכים לבצע את המשימות בצורה האיכותית והבטיחותית ביותר. נשמח לעמוד לצידכם! (או מעליכם במקרה שלנו).

התקנות לא קונבנציונאליים - ככה אנחנו עושים את זה
כשאנחנו עומדים בפני משימה של התקנה בגובה רב אנחנו קודם כל מגיעים למקום ומבצעים תחקיר ראשונים. אנחנו בודקים מהי הדרך הנכונה ביותר להגיע לנקודה, איך הכי כדאי להגיע, איך כדאי להתקין ומה עלינו לעשות כדי שזה יהיה הכי בטיחותי שאפשר. התקנת שילוט אינה דומה להתקנה של פנסי רחוב או מזגנים בבניינים גבוהים. לכל מצב ולכל משימה יתאים אמצעי אחר לעבודה בגובה והתחקיר שאנחנו עושים מאפשר לנו לבחור את האמצעים המדויקים עבור כל משימה.

שימוש באמצעים המדויקים ביותר לעבודה בגובה
יש אפשרות לבצע התקנות באמצעות סנפלינג, יש גם אפשרות למנופים מסוגים שונים, לבמות הרמה או לפיגומים. יש גם אמצעים נוספים ופחות מוכרים ואת כל אלו תמצאו אצלנו בספירדמן. צוות העובדים שלנו מיומן בכל סוגי האמצעים לעבודה בגובה ונבצע עבורכם את ההתקנה הדרושה לכם על הצד הטוב ביותר.

הקפדה על כל הנהלים והתקנות המחמירות ביותר
פתחנו את הדברים שלנו עם תקנות המוסד לבטיחות וגהות וגם נסיים איתן. גם משום שעל פי חוק חייבים לעמוד בהן, וגם בגלל שהתקנות האלו הן הערובה לכך שכל העבודות שדורשות התקנה בגובה יתבצעו על ידי אנשים מוסמכים. כל העובדים של ספידרמן עברו הכשרה לעבודה בגובה ומחזיקים בתעודה הנדרשת. בנוסף לכך, אנחנו מקפידים לעמוד בכל התקנות הנוספות שמדברות על חוקים וכללים שאמורים לשמור על ביטחון העובדים וביטחון העוברים והשבים. חברתנו קיבלה את כל האישורים הדרושים לביצוע התקנות בגובה במגוון אמצעים.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות