»»

חיזוק אריחים - עשה ואל תעשה

בפעם הבאה שאתם הולכים ברחוב תרימו את הראש למעלה ותראו שאריחים מקיפים אותנו מכל פינה.

אריחי קרמיקה, שיש, פסיפס (וחומרים אחרים), נמצאים בשימוש בבניינים מכל הסוגים: בנייני מגורים, בנייני משרדים, מבני תעשייה ועוד. לצד האסתטיקה והיתרונות הנוספים שהם מביאים כחומר חיפוי, יש להם חיסרון בכך שהם נוטים להתרופף ולעתים גם להישבר וליפול. אפשר בקלות להתגבר על החיסרון הזה על ידי ביצוע פעולות תחזוקה לבניין שכוללות חיזוק אריחים. צוות המומחים של ספידרמן עם טיפים לחיזוק אריחים

"אם תתעלם הסכנה לא תעלם" - לא מזניחים אריחים רופפים!
אריחים מתנדנדים הם סכנה! הם יכולים ליפול בכל רגע נתון על העוברים והשבים ועל הדיירים בבניין. ברגע שיש אריח שלא יושב באופן תקין חייבים לטפל בו במיידי. אסור להתעלם ולחשוב שזה לא מהווה סכנה, כי ההפך הוא הנכון. ההמלצה שלנו היא "להקדים את הטיפול למחלה", כלומר לחזק אריחים עוד לפני שהם מתנדנדים. יש לבצע חיזוק ובדיקת אריחים באופן שוטף כדי להבטיח את את תקינות הבניין וביטחונם של הדיירים והעוברים והשבים.

גם לא מנסים לתקן אותם לבד
נתקלתם באריח בודד שמעט מתנדנד וחשבתם לקחת סולם ולהדביק אותו בחזרה לקיר? אז לא. ממש לא מומלץ שתעשו את זה ואפילו מסוכן מאוד. זה מסוכן גם עבורכם כיוון שאתם עלולים להיפגע (בהנחה שאתם לא מוסמכי עבודה בגובה) וזה מסוכן גם עבור הסובבים אתכם בשל הסיכוי שתתקנו את זה באופן לקוי. לא מתקנים אריחים רופפים לבד! בשביל זה יש בעלי מקצוע שזוהי המומחיות שלהם.

היעזרו בנו! חיזוק אריחים זו המומחיות שלנו
ואם כבר דיברנו על בעלי מקצוע בואו נספר לכם קצת על עצמנו. אנחנו "ספידרמן" ואנחנו מומחים לעבודות בגובה. בין מגוון סוגי העבודות שאנחנו מבצעים, אנחנו גם דואגים לחיזוק אריחים בבניינים גבוהים. אנחנו משתמשים באמצעים מגוונים לעבודה בגובה בניהם: סנפלינג, במות הרמה ומנופים ומקפידים על כל כללי הבטיחות. אנחנו משתמשים בחומרים איכותיים במיוחד לחיזוק אריחים ומקפידים לבצע עבודה אחראית, מקצועית ותוך עמידה בלוחות זמנים. נשמח לעמוד לרשותכם!

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות