»»

עבודות בגובה שמצריכות רק עבודה של מקצוענים

כשפסח מתקרב או סתם כשבא לכם לחדש את הבית, אתם עולים על סולם ומתחילים לצבוע. כשיום העצמאות מתקרב אתם שוב מוציאים את הסולם והפעם מטפסים כדי לתלות את הדגל. אבל מה קורה כשיש צורך באיטום קיר חיצוני בבניין שלכם?

מה קורה כשאתם צריכים לתקן אריח קרמיקה שמתנדנד ומהווה סכנה לעוברים והשבים? ובכן, במקרים אלו (ואחרים) יש צורך באיש מקצוע עם ניסיון וידע בעבודה בגובה. עם כל הכבוד לניקיון ולביטחון שיש לכם בעבודה על סולם, יש עבודות בגובה שרק מקצוענים יכולים לבצע. הנה כמה מהן

איטום קירות חיצוניים בבניין או בית מגורים
נזילות כתוצאה מקירות שאינם אטומים מספיק הן תופעה נפוצה שמתרחשת גם בבניינים שאינם ישנים כל-כך. אפשר להתגבר על הנזילות האלו בקלות רבה יחסית באמצעות איטום יעיל ומקצועי. איטום של קירות חיצוניים היא אחת מהמשימות האלו שיש להשאיר אך ורק לאנשי מקצוע. ברוב המקרים יש צורך להגיע לנקודות גבוהות ומאתגרות, מה שאפשרי בדרך כלל רק באמצעות סנפלינג או אמצעים אחרים לעבודה בגובה. בנוסף לכך יש צורך בתכשירי איטום ואמצעים מיוחדים על מנת להגיע לתוצאות מושלמות שישאירו את דיירי הבניין יבשים גם בימים של גשם שוטף.

תליית שלטים בגובה
זה נכון שדגל במרפסת שלכם אתם יכולים לתלות ללא עזרה של איש מקצוע, אך כשמדובר על התקנת שלטים במקומות ציבוריים או גבוהים במיוחד, יש צורך באיש מקצוע. שלט במקום כזה חייב להיות מותקן בצורה בטיחותית כדי לשמור על שלומם של כל מי שנמצא בסביבה. לחברות לעבודה בגובה יש דרכים ושיטות להתקנת שילו גם אם מדובר על גובה רב במיוחד במטרה שיהיה בולט ובטיחותי. זה לא משהו שכל אחד יכול לעשות בעצמו, זה דורש אישורים והסמכה וטוב שכך!

עבודות שיפוצים וצבע בגובה
גם שיפוצים וצביעת מרפסות או קירות חיצוניים הוא לא משהו שמומלץ לעשות ללא סיוע מחברה מקצועית לעבודה בגובה. חשוב לזכור שגם אם אתם שיפוצניקים מצוינים שיכולים לבצע עבודות מושלמות, כשמדובר על מקומות גבוהים שדורשים שיפוץ, מדובר על עבודה אחרת לגמרי. שיפוצים בגובה דורשים שימוש בבמות הרמה, פיגומים, מנופים או סנפלינג ורק אנשי מקצוע מיומנים יכולים לעשות את זה. אל תסתכנו ואל תסכנו אחרים! אנחנו בספידרמן כאן לשירותכם.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות