»»

עבודה עם במות הרמה

מספיק סיבוב קצר ברחוב הסמוך לביתכם בשביל להבין עד כמה במות הרמה נהיו חלק מהנוף שלנו. משתמשים בהן לשיפוצים, להתקנות, לבנייה חדשה ולמגוון פרויקטים של עבודה בגובה.

בימים בהם כל בניין ממוצע נושק לגובה רב במיוחד אי אפשר שלא להשתמש בבמות הרמה. לצד עבודה בגובה באמצעות סנפלינג (שהיא המומחיות הגדולה שלנו), אנחנו משתמשים באופן נרחב גם בבמות הרמה. חברת סנפלינג עומדת לשרותכם לביצוע מגוון רחב של עבודות בגובה תוך התאמה של במה או המנוף המדויק ביותר לסוג הפרויקט. 

סוגי במות הרמה לעבודות בגובה
בשנים האחרונות חלה התפתחות של ממש בתחום של במות הרמה וקיימים סוגים רבים ומתקדמים ביותר. ישנן במות הרמה חשמליות ניידות, במת הרמה עם זרוע טלסקופית, במות הרמה מספריים, במות הרמה עם מפרק ועוד. במות הרמה ניידות הן הפופולריות ביותר והן מיועדות לעבודות קלות יחסית. במקרה של עבודות מורכבות ייעשה שימוש בבמות הרמה מתוחכמות יותר שהשימוש בהן מורכב יותר.

לכל פרויקט מתאים אמצעי אחר לעבודה בגובה
הבחירה בסוג במת ההרמה צריך להיות מותאם לאופי הפרויקט. כך למשל במידה ומדובר בפרויקט "פשוט" יחסית של צביעת בניין בגובה ממוצע ניתן יהיה להיעזר בבמת הרמה ניידית. במקרה של בנייה של פרויקט חדש יהיה צורך בבמת הרמה עם טלסקופ. במקרה של התקנת שילוט בגובה או התקנות של דברים אחרים ייתכן ויהיה צורך לשקול אמצעי כמו סנפלינג שנחשב למדויק יותר מבמות הרמה וכזה שמאפשר להגיע לכל מקום. חברה מומלצת לעבודה בגובה תדע להתאים את האמצעי הנכון ביותר לסוג הפרויקט. 

שימו לב! לא כל אחד יכול לעבוד על במות הרמה. בחרו בקפידה את הספקים שלכם
שלא כמו סולם ביתי לעבודה על במות הרמה דרושה הכשרה והסמכה. למרות שיצרני במות ההרמה עושים כל שביכולתם כדי ליצור אמצעי בטיחותי, עדיין העבודה בו כרוכה בהסתכנות מסוימת. לפיכך רק מי שעבר קורס לעבודה בגובה והוסמך כנדרש יוכל לעבוד על במות הרמה. מעבר לצד הבטיחותי (שיש לו חשיבות רבה), צריך ידע וניסיון כדי לבצע עבודות בגובה בצורה איכותית ומדויקת. צוות ספידרמן בעל ניסון רב בתחום וזמין עבורכם לביצוע מגוון רחב של עבודות בגובה על אמצעים מתקדמים ובטיחותיים.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות