»»

שלושה דברים שצריך לדעת לפני שיפוץ חיצוני לבניין

אנחנו מבצעים את כל סוגי השיפוצים, גם בגבהים לא קונבנציונלים ומגיעים לתוצאות האופטימליות תוך ביצוע עבודה איכותית ועמידה בלוחות זמנים.

אחרי תקופה ארוכה של לבטים החלטתם סוף סוף לבצע שיפוץ חיצוני בבניין שלכם. גייסתם את הסכמתם של כל הדיירים, השגתם את התקציב הדרוש ואפילו מצאתם חברה לעבודות בגובה שתבצע עבורכם את השיפוץ הזה. ואם כל מה שאמרנו נכון חוץ מהחלק של קבלן הביצוע, אז תדעו שאנחנו בספידרמן מתמחים בשיפוץ חזיתות בניינים ונשמח להיפגש אתכם. ואחרי שסיפרנו קצת על עצמנו, הגיע הזמן לדבר על כמה דברים משמעותיים שכדאי לדעת לפני שמתחילים את השיפוץ.

שיפוץ חיצוני לבניין - לא רק למטרות אסתטיות!
רבים חושבים ששיפוץ חיצוני נועד אך ורק למטרות אסתטיות וקוסמטיות אך זה לא באמת כך. כמובן שאנחנו לא מזלזלים בחשיבות יופיו של הבניין שלכם, אבל צריך לדבר גם על נושאי בטיחות. אם בבניין שלכם ישנם אריחים מתרופפים או בטון שאינו שלם יש לכך גם משמעות בטיחותית! זה עלול לסכן את דיירי הבניין ואת העוברים והשבים וחשוב לטפל בזה. אז נכון ששיפוץ יעשה את הבניין שלכם יפה יותר, אבל כשניגשים לשיפוץ חיצוני חשוב לבחון גם את כל ליקויי הבטיחות ולטפל בהם באופן מיידי.

שיפוץ חזית הבניין שווה לכם הרבה מאוד כסף
אתם הולכים להשקיע לא מעט כסף בשיפוץ חזית הבניין שלכם, אבל חשוב להבין שאתם הולכים להרוויח את הכסף הזה בחזרה. למה אנחנו מתכוונים? ובכן, ברגע שהבניין שלכם נראה טוב יותר מבחינה חיצונית ניתן למכור ולהשכיר דירות בו בקלות רבה יותר. ניתן גם לגבות מחיר גבוה יותר על שכירות או מכירה, מה שאומר שהכסף שלכם יחזור אליכם. כשהבניין נראה טוב יותר מבחינה חיצונית הביקוש למגורים בו עולה ולכן שיפוץ כזה יכול להיות שווה לא מעט כסף.

גם אם מדובר בשיפוץ קטן חשוב לשים לב לחוקים ולתקנות
במדינת ישראל (והאמת שגם במדינות אחרות) כמעט כל שיפוץ בניין מחויב בהיתרים ועמידה בחוקים. זה נכון על אחת כמה וכמה כשמדובר על שיפוץ בניינים משותפים, בהם יש צורך בהסכמת כל הדיירים, אך לא רק. אם מדובר בשיפוץ קוסמטי בלבד לרוב אין צורך בהיתרי בנייה אך יש צורך בעמידה בכל החוקים של הרשות המקומית לגבי עבודות בשעות מסוימות, שמירה על בטיחות, עבודה על קבלנים מורשים וכו'. אנחנו בספידרמן מכירים ומורגלים בכל החוקים והתקנות ונשמח ללוות אתכם גם בחלק הבירוקרטי של השיפוץ.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות