»»

שירותים הניתנים על ידי קבלני עבודות בניין בגובה

בימים בהם בניין "רגיל" מתנשא לגובה של 14 קומות, הצורך בקבלני עבודות גובה הוא צורך שבשגרה

עבודות בגובה הן כבר לא נדיר כבעבר ובשל הביקוש הגדול, עלה גם מספרם של קבלני עבודות בגובה. לשמחתנו לא כל אחד יכול לבצע עבודות בגובה וצריך אישורים, רישיונות והסמכות מיוחדות בשביל זה. עבודות בגובה כרוכות בסיכון רב לכן רק חברה מקצועית ומוסמכת יכולה לבצע אותן. אנחנו בספידרמן מתמחים בביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות בגובה והנה חלק מהשירותים שאנחנו (וקבלני עבודות גובה אחרים) נותנים

שיפוצים בגובה
כשאנחנו אומרים "שיפוצים" אנחנו מתכוונים למגוון רחב של סוגי עבודות בבניינים קיימים. זה יכול להיות איטום קירות חיצוניים של הבניין, צביעת מרפסות, תיקוני טייח, תיקוני בטון, שיקום מבנים שמיועדים להריסה, ועוד. כשמדובר על בניינים גבוהים יש צורך בחברה מקצועית לעבודות גובה וקבלן "רגיל" לא יכול לבצע אותן. אנחנו משתמשים לשם כך במגוון אמצעים שמאפשרים לנו להגיע אל המקומות הגבוהים והמאתגרים ביותר: מנופים, במות הרמה וכמובן סנפלינג שהוא האמצעי היעיל ביותר.

התקנות בגבהים לא קונבנציונאליים
בנוסף לשיפוצים ושיקום מבנים , קבלני עבודות בגובה הם אלו שמבצעים את ההתקנות במקומות הגבוהים במיוחד. זו יכולה להיות התקנה של אמצעי תאורה, התקנת שילוט בבניינים גבוהים, התקנות מזגנים, התקנות אמצעים סולאריים ועוד. גם במקרה של התקנות, בדיוק כמו במקרה של שיפוצים, יש צורך בהסמכה וניסיון בעבודה בגובה ולא כל כל אחד יכול לעשות זאת. גם במקרה הזה אנחנו מתאימים את האמצעי המדויק ביותר בהתאם לאופי העבודה הנדרש כדי לבצע עבודה יעילה ואיכותית.

תחזוקה שוטפת בגובה
בשנים האחרונות (בעקבות הצורך בחיסכון של מקום) מבצעים כמעט אך ורק בנייה לגובה. וכשאנחנו אומרים בניה לגובה אנחנו מתכוונים לגובה רב במיוחד. מספיק סיבוב קצר בעיר שלכם בשביל להבין בדיוק על מה אנחנו מדברים. אלא שגם אחרי שהבנייה מסתיימת יש צורך בתחזוקה שוטפת אם לצרכי ניקיון הבנין ומשימות אחרות. תחזוקה שוטפת לבניינים גבוהים מתבצעת אף היא על ידי קבלני עבודה בגובה שנותנים את השירות הזה באופן קבוע. תחזוקה שוטפת מונעת תקלות! ולכן חשוב להקפיד עליה, במיוחד כשזה נוגע למקומות גבוהים ביותר.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות