»»

ביצוע עבודות חשמל בגובה

צוות הספידרמנים שלנו בעל ידע וניסיון בעבודות חשמל מסוגים שונים תוך הקפדה על מקצועיות, בטיחות ואיכות.

אנחנו בספידרמן אוהבים לטפס לגובה. הגובה מרגש אותנו, מכניס בנו אדרנלין, ומאפשר לנו לעסוק ולהתפרנס ממה שאנחנו הכי אוהבים. אנחנו מבצעים שיפוץ חזיתות בניינים, התקנות שילוט חוצות, איטום קירות אבל בהחלט לא רק.  גם עבודות חשמל בגובה אנחנו עושים! צריכים להחליף את תאורת הרחוב שלכם? מחפשים מישהו שיתקין לכם לדים בגבהים לא קונקנבציונאלים? בשביל כל זה (ועוד!) אנחנו כאן. אנחנו משתמשים במגוון אמצעים לעבודות בגובה בניהם  מנופים מסוגים שונים, במות הרמה, וכמובן סנפלינג. לכל סוג של עבודה נתאים את האמצעי המדויק ביותר שיאפשר לנו לבצע עבודות חשמל ברמה הטובה ביותר. נשמח להאיר לכם!

החלפת לדים באמצעי תאורה בגובה
אחת המשימות שאנחנו מבצעים הכי הרבה היא החלפה של לדים באמצעי תאורה שנמצאים בגובה רב במיוחד. זו יכולה להיות תאורת רחוב, תאורה של אזורים ואתרים מסחריים או כל מקום אחר. אנחנו מבצעים התקנת לדים או החלפה שלהם תוך הקפדה על עבודה מקצועית ואיכותית. אנחנו בטח לא צריכים לספר לכם כמה תאורה היא חשובה, אל תזניחו!

התקנת מנורות בגבהים לא קונבנציונאלים
נתחיל בזה שחשמלאי (טוב ככל שיהיה) אינו איש מקצוע לעבודה בגובה. נמשךי בזה שנגיד שהתקנת מנורות ואמצעי תאורה בגבהים לא קונבנציונאליים עושים רק עם חברה מקצועית לעבודה בגובה. הדבר האחרון שתרצו הוא לקחת סיכון שאחד האמצעים לא יותקן כהלכה ויסכן חלילה את העוברים והשבים. אנחנו בספידרמן עוסקים בהתקנות של אמצעי תאורה בגובה רב ומקפידים מעל לכל על בטיחות. נשמח לעמוד לשירותכם ולדאוג שהמנורות שלכם יהיו הכי יציבות ומאירות שאפשר.

תחזוקה וטיפול באמצעי תאורה
גם אחרי שדאגתם להתקנה בטוחה ומקצועית של אמצעי תאורה, העבודה אינה מסתיימת. הרי צריך לדאוג לתחזוקה שוטפת ולטיפולים שגרתיים כמו החלפת נורות, טיפולים שוטפים ועוד. חשוב לזכור שכדי לבצע עבודות חשמל בגובה דרושה הבנה מקצועית גדולה. זה לא משהו שכל אחד יכול לעשות ובטח לא משהו שכדאי לחסוך עליו. חשוב לבחור חברה מקצועית לעבודות בגובה שיש לה ניסיון בהתקנות וטיפול של אמצעי תאורה כדי שתקבלו עבודה איכותית ובטיחותית.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות